Lacknow Super Giants پیش بینی XI در مقابل Chennai Super Kings، IPL 2023: KL Rahul’s Replacement، Naveen-ul-Haq Misses

Lucknow Super Giants در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

Lucknow Super Giants زمانی که چهارشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف Chennai Super Kings می‌رود، به دنبال بازگشت از باخت مقابل رویال چلنجرز بنگلور و جنجال‌های بعدی خواهد بود. با این حال، مشکلات آنها هنوز به پایان نرسیده است، زیرا کاپیتان KL Rahul ممکن است به دلیل مصدومیتی که در بازی قبلی متحمل شده بود، بازی را از دست بدهد. راهول مجبور شد زمین را با درد ترک کند و اگرچه برای ضربه زدن بیرون آمد، اما دویدن بین ویکت‌ها را تقریبا غیرممکن دانست.

در صورت غیبت راهول، انتظار می رود کرونال پاندیا ردای کاپیتانی را بر عهده بگیرد.

LSG به دنبال تقویت ضربات خود خواهد بود و این بدان معناست که کوینتون د کوک می تواند به عنوان بازکننده جدید به کایل مایرز بپیوندد. دی کوک یک مبارز باتجربه است و می تواند جایگزین کاملی برای راهول باشد.

دیپاک هودا، مارکوس استوینیس و نیکلاس پوران ترکیبی را تشکیل می‌دهند که در مقابل پنجاب کینگز امتیازهای بزرگی کسب می‌کنند. آیوش بادونی می‌تواند شناوری باشد که می‌تواند در هر موقعیتی خفاش کند، در حالی که انتظار می‌رود کرونال پاندیا و کریشناپا گوتهام همه‌جانبه ارزش بیشتری به تیم اضافه کنند.

در پیست اسپینینگ، آمیت میشرا و راوی بیشنوی می توانند برنده مسابقه برای LSG باشند در حالی که انتظار می رود آوش خان جای نوین الحق را بگیرد. پیسر افغانستان با ویرات کهلی در میدان مسابقه دعوا داشت و حضور دی کوک به این معنی است که او باید فرصت را از دست بدهد.

پست های جدید  سومین ODI: احساس سطح Madan ارتباطی که بین بازیکنان و کارکنان هندی اتفاق نمی افتد ، احساس می کند لادن

LSG پیش بینی XI:کوینتون دی کوک (هفته‌انه)، کایل مایرز، دیپاک هودا، مارکوس استوینیس، کرونال پاندیا (C)، نیکلاس پوران، آیوش بادونی، کریشناپا گوتهام، راوی بیشنوی، آوش خان، آمیت میشرا.

موضوعات ذکر شده در این مقاله