Knight Riders XI در مقابل پنجاب پادشاهان، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا Nitish Rana و شرکت Tinish با ترکیب برنده تلاش خواهند کرد؟

Kolkata Knight Riders در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 در روز دوشنبه در باغ Eden در کلکته به مصاف پنجاب کینگز خواهند رفت. KKR در حال حاضر با چهار برد از ده مسابقه در رده هشتم جدول امتیازی ایستاده است. آنها پس از کسب پیروزی 5 ران مقابل سانرایزرز حیدرآباد در یک بازی هیجان انگیز آخرین توپ، به این نتیجه خواهند رسید. Pacers Vaibhav Arora و Harshit Rana بازی خوبی مقابل SRH داشتند و احتمالاً جای خود را برای بازی بعدی حفظ خواهند کرد.

سونیل نارین که بیش از یک دهه است در کلکته نایت ریدرز مردی به نام Go To است، باید برای توجیه جایگاهش در یازده بازی، زمانی که تیمش مقابل PBKS قرار می گیرد، بیرون از پوست خود بازی کند.

مرد ترینیداد که 158 بازی را در 12 فصل انجام داده است، از جمله فصل فعلی، 159 ویکت به همراه 1039 دوش با 4 نیم قرن پس از اینکه اقدامش مشکوک تلقی شد و صدای زمین را از دست داد، روی ضربات خود کار کرد. .

KKR با خیره شدن به خروجی دور برگشتی دیگر با تنها چهار برد در 10 بازی، در چهار بازی بعدی جایی برای خطا وجود ندارد.

اینکه وارون چاکراوارتی به اسپینر برتر آنها تبدیل شده است – 14 ویکت در 20.14 – این موضوع را قوی تر می کند که KKR باید فراتر از نارین فکر کند، اگر آندره راسل نباشد.

چاکروارتی، یک پا اسپینر، که با سرعت 90 تا 95 کیلومتر در ساعت کاسه می زند، به طرز درخشانی در حمله چرخشی پیشتاز است.

او راه را زمانی نشان داد که نیتیش رانا به او وظیفه دفاع از 9 ران در آخرین اور را داد زیرا KKR یک برد هیجان انگیز در پنج ران مقابل SRH به دست آورد.

XI پیش بینی شده KKR در برابر PBKS: رحمان الله گورباز (هفته‌انه)، جیسون روی، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، آندره راسل، رینکو سینگ، سونیل نارین، شاردول تاکور، وایبهاو آرورا، هارشیت رانا، وارون چاکاراوارتی.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله