“Klaas-ic Display”: Sachin Tendulkar In Awe Of SRH Star After Maiden IPL Ton

هاینریش کلاسن در فرم، در راه رسیدن به اولین صد IPL خود، در حالی که سانرایزرز حیدرآباد پس از شروع ضعیف خود را بهبود می‌بخشد، در دیداری حیاتی در حیدرآباد در روز پنج‌شنبه، در برابر رویال چلنجرز بنگلور، موفق شد با امتیاز 186 بر 5، مهارت‌های بزرگ خود را نشان دهد. دروازبان ضربه زننده شش ضربه به بالای حصار و هشت ضربه در سراسر آن در جریان ضربه 51 توپی خود به ثمر رساند. او با آیدن مارکرام (18 ساله) 76 ران شراکت کرد و سپس 74 توپ دیگر با هری بروک (27 توپ خارج از بازی) اضافه کرد تا SRH را به مجموع رقابتی برساند.

حتی ساچین تندولکار نیز تحت تأثیر ضربه کلاسن قرار گرفت.

“IPL ترکیبی از ضربه زدن خلاقانه و سنتی است. امروز نمایشی از ضربه زدن سنتی کلاسن است. حرکات پای کلاسن ساده و بدون عارضه بوده است، یکی از بهترین هایی که در گذشته اخیر دیده ام. تماشا کنید! #SRHvRCB ساچین تندولکار در توییتی نوشت #IPL2023.

SRH که قبلاً از مسابقه پلی آف خارج شده بود، یک بار دیگر شروع ضعیفی داشت، پس از اینکه فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB از او خواسته بود اولین ضربه را بزند.

همانطور که در این فصل اتفاق افتاد، راهول تریپاتی (15) و آبیشک شارما (11) شروع های نسبتا خوبی داشتند و Sunrisers را در 28 برای 2 در اور پنجم باقی گذاشتند.

SRH در سه اور فقط 11 گل به ثمر رساند قبل از اینکه بازکننده ها 16 ران وین پارنل را شیر کنند.

با این حال، مایکل بریسول، آف اسپینر، دو ضربه زد و هر دو بازکننده را در سه توپ اول خود حذف کرد. در حالی که آبیشک مستقیماً در پوشش به لومرور ضربه می‌زد، تریپاتی بازیکن پای خوب را از جارو کردن پارویش پیدا کرد.

کلاسن با چکش سه چهار از شهباز احمد سانرایزرز را در پاورپلی به 49 بر 2 رساند.

هر بار که بریسول و هارشال پاتل روی طناب‌ها فرستاده می‌شدند، کلاسن عقب می‌رفت و توپ را می‌کشید، در حالی که کارن شارما برای یک توپ 74 متری اعزام شد.

سپس کارن شارما به دلیل بولینگ بیش از حد در زمین تنبیه شد و کلاسن او را در جایگاه ها قرار داد. این بازیکن آفریقای جنوبی پنجاه سالگی خود را در 24 توپ تکمیل کرد.

در حالی که کلاسن در جریان کامل بود، مارکرام موفق شد فقط 18 توپ را بفرستد، قبل از اینکه استامپ او توسط شهباز پس گرفته شود، در حالی که او به دنبال ضربه معکوس بود.

پس از بازگشت در یازدهم بازی، بروک پس از آن کارن شارما را چهار و شش امتیاز گرفت، که 21 ران را انجام داد، و کلاسن نیز او را از روی پوشش بلند کرد.

تصمیم دو پلسیس برای زدن کاسه شهباز به اور هفدهم نتیجه معکوس داد زیرا کلاسن دو توپ اول را بالای سر توپ گیر زد، در حالی که بروک یک توپ جریمه ارسال کرد.

پارنل یورکی ها را میخکوب کرد تا در اوور بعدی فقط هفت ران را واگذار کنند، اما کلاسن سپس هارشال را بالای سر او غارت کرد تا صد خود را بالا ببرد. او در حالی که به دنبال یک ضربه بزرگ دیگر بود، یک توپ را اخراج کرد.

محمد سراج تنها چهار ران را واگذار کرد و در آخرین اوور یک ویکت گرفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله