KL Rahul می گوید ، لیگ برتر هند 2020 لیگ برتر: بازی کوتاه مدت مقابل پایتخت های دهلی برگشت تا ما را گاز بگیرد


KL Rahul ، سرپرست Kings XI پنجاب معتقد است که “کوتاه مدت” که در از دست دادن IPL مقابل پایتخت های دهلی نقش داشت ، علی رغم بازگشت قابل توجه در بازی برگشت مسابقات ، شانس بازی آنها را به شدت تحت تأثیر قرار داد. KXIP پس از باخت در آخرین بازی خود مقابل Chennai Super Kings پس از پنج برد در بازی با پیراهن ، 12 امتیاز را به پایان رساند تا دیدگاه خود را برای یک بازی پلی آف افزایش دهد. “این ناامیدکننده است. ما بازیهای زیادی در جیب خود داشتیم و نمی توانستیم از این خط عبور کنیم و فقط خودمان را مجبور به سرزنش می کنیم. به نظر می رسد آن بازی کوتاه مدت (مقابل دهلیز پایتخت در 20 سپتامبر) برگشت تا ما را گاز بزند “، راهول در مراسم معرفی بعد از بازی گفت.

اخبار

قبل از شروع مسابقه خاص در سوپر اوور ، تصاویر تلویزیونی نشان می داد که منون قاضی پای مربع خطای کریس جردن را برای یک “اجرا کوتاه” در سومین توپ 19 ام ، که توسط کاگیسو ربادا انجام می شود اشتباه کرده است. تکرارهای تلویزیونی نشان داد که خفاش جوردن در حالی که اولین اجرا را شروع کرد ، از انتهای ضرب کننده حمله ، درون چین بود. اما ، به وحشت KXIP ، منون اشاره کرد که جردن دویدن را کامل نکرده است و فقط یک دویدن به مایانک آگاروال و مجموع تیم پنجاب اضافه شده است. در مورد باخت مقابل CSK ، راهول گفت که همه چیز در این است که خیلی خوب چاق نشوید.

“این به همین سادگی است. ما واقعاً خوب خفاش نکردیم. بازی فشار زیادی ، انتظار 180-190 را داشتیم. ما نمی توانستیم در فشار خیس شویم. در نیمه اول نتایج مطابق نتیجه را نداشتیم ، “یک راهول ناامید بعد از مسابقه گفت.

راهول ، که مسابقات را با 670 دوش از 14 بازی به پایان رساند ، گفت که مواردی وجود دارد که آنها تکه تکه هستند و هر دو واحد بولینگ و بولینگ در زمان مناسب کلیک نمی کنند. “تیم هنوز احساس می کرد که ما کریکت خوبی بازی می کنیم. ما تکه تکه بودیم. در نیمه اول بولینگ و خفاش با هم جمع نمی شد ، افتخار می کنیم که این کار را در نیمه دوم انجام دادیم. خیلی ها به عنوان یک تیم ، یک افتخار می کنیم بسیاری از “می توانست” باشد.

راهول گفت که خارج شدن از مسابقات پس از بازگشت بسیار چشمگیر در مسابقات بسیار دردناک است.

“این صدمه دیده است. ما واقعاً خوب عمل کرده ایم که به خود فرصتی برای صعود داده ایم و جای تیمی است که می توان به آنها افتخار کرد. اگر یک پیروزی و صعود بیشتر داشتیم بسیار عالی بود اما با این وجود به عنوان یک تیم واقعاً خوب عمل کردیم. “این برای مدتی صدمه خواهد دید ، باید سال آینده یادگیری و بازگشت را قوی تر کنیم.”

راهول درمورد آنچه اشتباه روز یکشنبه رخ داد ، گفت که آنها فاقد مشارکت هستند. “این ویکت خوب بود اما ما واقعاً نمی توانستیم مشارکت کنیم. در شش مورد اول با من و مایانک که 50 ساله شدیم ، باید سرمایه گذاری می کردیم و هدف بزرگتری برای خودمان به دست می آوردیم. راهی که دیپاک (هودا) در پایان زد و به ما کمک کرد در یک بازی بزرگ مانند این ، دفاع از یک بازی بزرگ بسیار خوب بود “.

“من فکر نمی کنم که ترتیب چوب غلتکی اشتباه باشد ، زیرا خمیرهای ما می دانستیم که باید مقدار زیادی را روی تخته بگذاریم. همه ما می دانستیم که این یک بازی بزرگ است. تنها کاری که ما انجام ندادیم این است که فشار را کمی خنک کنیم مشارکتهایی را که واقعاً به ما کمک کرده اند بچرخانید و بخیه بزنید. ”

تبلیغ شده

کاپیتان KXIP همچنین از عملکرد جوانان تیمش در IPL امسال تمجید کرد.

راهول در پایان گفت: “همه جوانان کار زیادی انجام داده اند. هیچ علامت س questionالی در مورد سختی کار آنها وجود نداشت. برای جوانان مهم است که یک بازی خوب انجام دهند تا اعتماد به نفس پیدا کنند و این همان چیزی است که آنها نشان داده اند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله