KL Rahul خود را خارج از باقیمانده فصل IPL 2023 و فینال آزمون جهانی قهرمانی مقابل استرالیا اعلام کرد

کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز و کی‌ال راهول، بازیکن هند، خود را از باقی‌مانده فصل ۲۰۲۳ لیگ برتر هند (IPL) و فینال مسابقات جهانی تست ICC مقابل استرالیا محروم کرد. راهول در بازی رویال چلنجرز بنگلور در 1 می (دوشنبه) مصدوم شده بود. او اکنون تحت عمل جراحی ران قرار خواهد گرفت. راهول از طریق یک پست طولانی در اینستاگرام این توسعه را تایید کرد. در غیاب او، Krunal Pandya کاپیتانی فرنچایز Lucknow را بر عهده خواهد گرفت، درست همانطور که در برابر Chennai Super Kings در آخرین مسابقه تیم انجام داد.

KL Rahul در پست اینستاگرام خود نوشت: “پس از بررسی دقیق و مشورت با تیم پزشکی، به این نتیجه رسیدیم که به زودی تحت عمل جراحی روی ران خود قرار خواهم گرفت. تمرکز من روی توانبخشی و بهبودی خود در هفته های آینده خواهد بود. انجام این تماس دشوار است، اما من بدانید که این بهترین راه برای اطمینان از بهبودی کامل است.

به عنوان کاپیتان تیم، برای من عمیقا دردناک است که نتوانستم در این دوره حساس آنجا باشم. اما، من مطمئن هستم که پسران به این مناسبت برمی خیزند و مثل همیشه بهترین عملکرد خود را ارائه می دهند. من با همه شما از کنار زمین آنها را تشویق می کنم و هر بازی را تماشا می کنم. @lucknowsupergiants

از اینکه ماه آینده با تیم هند در بیضی حضور نخواهم داشت، کاملا ناراحتم. من هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا به لباس آبی بازگردم و به کشورم کمک کنم. این همیشه تمرکز و اولویت من بوده است. @indiancricketteam

می‌خواهم از تک تک شما – هوادارانم که به من قدرت دادند تا دوباره بلند شوم، مدیریت LSG و BCCI به خاطر سرعت عملشان، و هم تیمی‌هایم برای حمایت بی‌دریغشان در این دوران سخت، تشکر کنم.

تشویق ها و پیام های شما برای من ارزش زیادی دارد و به من انگیزه می دهد تا قوی تر و قوی تر از همیشه برگردم.

در همین حال، قول می‌دهم همه شما را در جریان پیشرفت‌هایم قرار دهم و امیدوارم زودتر به میادین بازگردم. چند روز گذشته واقعا سخت بوده است، اما من مصمم هستم که در صدر قرار بگیرم.

مصدومیت هرگز آسان نیست، اما من مثل همیشه تمام تلاشم را خواهم کرد. از همه حمایت ها و آرزوهای خوب سپاسگزارم.”

مصدومیت راهول ضربه بزرگی به شانس لاکنو برای رسیدن به پلی آف در این فصل است. این امتیاز در حال حاضر با 5 برد، 4 باخت و 1 NR در 10 مسابقه در رتبه دوم جدول امتیازی قرار دارد.

راهول همچنین بخشی از تیم هند برای فینال مسابقات جهانی تست در ماه آینده برابر استرالیا است. انتظار می رود که هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) در روزهای آینده جایگزینی را برای خمیر ویکت نگهبان معرفی کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله