KL Rahul با شکستن سریعترین رکورد پنجاه خود در IPL یاشاسوی جیسوال ادای احترام می کند

Yashasvi Jaiswal در حال بازی برای راجستان رویالز در IPL 2023© BCCI

این نمایش Yashasvi Jaiswal در باغ های ادن بود، زیرا این بازیکن جوان رکورد سریع ترین پنجاه نفر در لیگ برتر هند (IPL) را در روز پنجشنبه در بازی مقابل Kolkata Knight Riders شکست. جیسوال در حالی که نیم قرن خود را در 13 توپ به ثمر رساند – یک توپ کمتر از رکورد قبلی KL Rahul و پت کامینز – بسیار خوب به نظر می رسید. همین کافی بود تا پیروزی راجستان رویالز را به دست آورد و این راهول بود که ادای احترام به افتتاحیه را در رسانه های اجتماعی رهبری کرد.

یاشاسوی جیسوال با شکست دادن سریعترین پنجاه در تاریخ مسابقات، پس از اینکه یوزوندرا چاهال به عنوان برترین ویکت گیر تاریخ تبدیل شد، یاشاسوی جیسوال به روند پرشور خود در IPL ادامه داد. .

چاهال قبل از انجام 4/25 درخشان KKR را به امتیاز کمتر از 149/8 در باغ ادن محدود کرد، چاهال پیشرو در ویکت گیر IPL شد، جیسوال 21 ساله راه را نشان داد. با جمع آوری سریعترین پنجاه توپ در تاریخ IPL تنها در 13 توپ، که رکورد قبلی را که در اختیار KL Rahul و Pat Cummins بود (هر کدام 14 توپ) بهتر کرد.

با تعقیب متوسط، جیسوال دو ران کمتر از یک قرن باقی ماند (98 از 47 توپ)، یک ضربه با 12 چهار و پنج شش تا که RR به پیروزی 13.1 اور رسید.

سامسون با 48 گل از 29 توپ، حمایت خوبی از پنجه جنوبی کرد، زیرا این دو با 121 ران تنها با 69 توپ، شراکت بی‌وقفه‌ای داشتند.

این برد با 41 توپ باقی مانده نیز آنها را به جایگاه سوم رساند (12 امتیاز از 12 مسابقه) و با گرم شدن رقابت های پلی آف، نرخ دوندگی خالص آنها (0.0633) را افزایش داد.

همه چیز برای KKR که به رده هفتم سقوط کرد (10 امتیاز، 12 مسابقه) تمام شده است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله