“KL هرگز گزینه ای نبود…”: ستاره کهنه کار این ضربه قوی را به عنوان ویکت نگهدارنده برای فینال WTC می خواهد

تیم هند تصمیم بزرگی برای جایگزینی راهول دارد.© توییتر

پیش از فینال مسابقات جهانی تست (WTC) در برابر استرالیا در ماه آینده، تیم هند شکست بزرگی را متحمل شد، زمانی که KL Rahul خودش را از مسابقه قله محروم کرد، و همچنین باقی مانده IPL 2023. تیم روهیت شارما اکنون دارای یک شکست بزرگ است. تصمیم در مورد جایگزینی راهول در ترکیب برای فینال WTC. سرفراز خان که کارشناسان را با بازی های خود در Ranji Trophy تحت تأثیر قرار داده است، تا جایی که به جانشین راهول مربوط می شود، به عنوان یک نامزد ظاهر شده است.

با این حال، آمل مزومدار، اسطوره تروفی رنجی، ایشان کیشان را به عنوان جایگزین راهول انتخاب کرد و گفت که این بازیکن جوان باید اولین بازی تست خود را در فینال WTC انجام دهد.

“با نگاهی به وضعیت، اتفاقی که برای راهول افتاده است تاسف بار است. اما من تمایل دارم که ایشان کیشان را در تیم قرار دهم، با نگاهی به فرم او. چرا ما در مورد KL Rahul و KS Bharat صحبت کردیم… به دلیل اتفاق ناگوار است. به ریشابه پنت. حالا، اگر شما یک جایگزین مرد به نفر می خواهید، نمی توانید از ایشان کیشان به پنت نزدیکتر شوید. بنابراین، او وارد تیم من می شود. او باید در این گفتگو حضور داشته باشد.” .

کیشان و سرفرازا هر دو در میان بازیکنان آماده به کار برای فینال WTC نامگذاری شده اند، اما مزومدار احساس می کند که ویکت بان جوان نزدیک ترین جانشین ریشابه پنت است و اضافه می کند که هند برای فینال مقابل استرالیا به یک دروازه بان واقعی نیاز دارد.

پست های جدید  لیگ قهرمانان اروپا: رئال مادرید و زین الدین زیدان بریس برای شب حساس اروپا

“من به آنچه گفتم ادامه می دهم. شما به یک دروازه بان واقعی نیاز دارید که بتواند کمی ضربه بزند. KL Rahul برای من حداقل در مسابقات آزمایشی هرگز یک گزینه نبود. برای T20 یا یک مسابقه پنجاه آخر مشکلی ندارد، اما برای مزومدار افزود: آزمایش کنید – به خصوص در انگلیس – جایی که توپ به اطراف می خورد، شما به یک دروازه بان واقعی نیاز دارید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله