KKR vs CSK، IPL 2023: Ajinkya Rahane در حالی که سوپر پادشاهان چنای بر شوالیه سواران کلکته غلبه کردند، می درخشد و به رتبه اول جدول صعود می کند

Ajinkya Rahane، که بازی T20 او دگردیسی کامل را تجربه کرده است، در نقش Chennai Super Kings، با حمایت جمعیت گنجایش Eden Gardens، یک توپ چشمگیر 29-ball-71 را شکست، و در یک بازی IPL با 49 ران برتری از Kolkata Knight Riders را شکست داد. یکشنبه. یک رهان متحول شده باغ های ادن را با بازی سکته مغزی هیجان انگیز خود که به همان اندازه با شیوام دوبی عضلانی (50 توپ از 21 توپ) و همیشه ثابت دوون کانوی (56 توپ از 40 توپ) تکمیل شد با CSK که امتیاز حیرت آور 235 را به ثمر رساند. 4 در 20 اور.
با کشیدن همسترینگ جیسون روی در حین فیلدینگ، تعقیب و گریز ناممکن بود و تروئیکای جوان دونی متشکل از آکاش سینگ (1/29 در 4 اور)، متیسا پاتیرانا (1/27 در 4 اور) و توشار دشپنده (2/43 اینچ) 4 اور) همراه با اسپینرهای باتجربه معین علی (1/20 در 1 اور)، ماهیش تیکشانا (2/32 در 4 اور) و Ravindra Jadeja (1/34 در 3 اور) KKR را به 186 برای 8 در 20 اور محدود کردند.

جیسون روی (61 توپ از 26 توپ) که به دلیل ریزش همسترینگ در رده 5 قرار گرفت، تلاش خود را با توپ 19 در نیم قرن انجام داد، اما 236 توپ حتی با بهترین ترکیب ضربه‌ای عالی بود.

این پیروزی باعث شد CSK با 10 امتیاز از هفت بازی در صدر جدول باشد در حالی که KKR پس از پنجمین شکست در مرحله نیمه نهایی اکنون در بین 10 تیم در رده هشتم قرار دارد.

برای افزایش آسیب، KKR هیچ حمایت خانگی دریافت نکرد زیرا جایگاه های 67000 نفری Eden شبیه پیراهن آفتابگردان به عنوان “زرد قناری” بود که هر گوشه از سالن را پر کرده بود.

پست های جدید  سانجو سامسون در طول جلسه سلفی به تماس فن پاسخ می دهد. با کاری که بعد انجام می دهد قلب ها را به دست می آورد. تماشا کردن

آنها برای «آخرین رقص» محبوبشان ماهندرا سینگ دونی آمده بودند و CSK هم آنها را ناامید نکرد.

اما این اعتبار به رهانه می رسد که هر روز همه و همه را با نیت مثبت خود غافلگیر می کند. چیزی که در KL Rahul گم شده است دقیقاً همان چیزی است که در Rahane وجود دارد، اما شاید حضور Dhoni در آن حفر شده که ثابت می کند یک کلینچر است.

Rahane 2.0 ======== درک اینکه همان Rahane در فصل گذشته فقط 133 دوش از هفت مسابقه با نرخ ضربه کمتر از 104 برای KKR به ثمر رسانده بود، سخت بود.

اما به نظر می رسید که رهانه پس از اینکه تحت رهبری طلسم دونی قرار گرفت، جان تازه ای به دست آورد، زیرا او به فرم بی رحم خود برای CSK در پنجاه دوم فصل ادامه داد.

این مرد 34 ساله که مدت‌ها به عنوان یک خمیر آزمایشی تلقی می‌شد، در مسیر رسیدن به دومین پنجاه سالگی‌اش در این فصل، چند شوت بی‌رحمانه‌ای که هرگز دیده نشده بود، به نمایش گذاشت.

به طور کلی، او در ضربات 29 توپی خود که با نرخ ضربات 244 به اضافه بود، شش چهار و پنج شش شش را شکست. پنجاه توپ او فقط از 24 توپ بدست آمد. میزان ضربات او در مسابقات در میان ضربه‌زنان متخصص، که حداقل با 100 توپ مواجه شده‌اند، فقط یک سایه زیر 190 است.

در مجموع، ضربات CSK به 18 شش ضربه زد، و وضعیت اسفناک بولرهای KKR را در مقابل جمعیت نشان داد، که برای آنها مانند بازی در “خانه دور از خانه” بود.

پست های جدید  IPL 2023: Krunal Pandya از LSG رکورد ناخواسته را در مسابقه مقابل CSK ثبت کرد

در یک روز، عدن غوطه ور در دریایی از زرد، بول داران KKR برای پوشش با دوون کانوی، بازکننده کیوی، یک بار دیگر با توپ 40-56، چهارمین نیم قرن او در این فصل، پیشتاز بود.

کانوی یک بار دیگر متحد خوبی در روتوراج گایکواد (35؛ 20 ب) پیدا کرد، زیرا این دو نفر 73 ران (45 ب) را برای ویکت آغازین جمع کردند، قبل از اینکه رهانه خشم خود را در آواتار جدیدش آشکار کند.

زمانی که دوتایی از سویاش شارما و وارون چاکروارتی به ترتیب کانوی و گایکواد را در فاصله 37 ران اخراج کردند، آرامش کوتاهی برای KKR وجود داشت.

در حالی که نرخ اجرای CSK به کمتر از 9 بر می‌رسد، Shivam Dube (50؛ 21b، 2×4، 5×6) و Rahane با یک مشارکت 85 ران (32b) شتاب را به دست آوردند.

این دو به چهار شش و یک مرز پشت سر هم زدند تا نرخ دویدن را افزایش دهند.

این دوبه بود که در راه رسیدن به توپ 20 پنجاه خود، که دومین توپ او در این فصل بود، در برابر وارون چاکروارتی آزاد شد.

سپس رهانه، هم تیمی خود در هند، یاداو را با دو عدد شش، از جمله یک اسکوپ، به نظافتچی ها برد و با یک درایو پوششی زیبا، آن را دنبال کرد.

استراتژی ترکیب تیمی گیج کننده KKR در نیمکت نشینی شاردول تاکور و واگذاری اولین بازی به دیوید ویزه ثابت شد که یک چشم دردناک بود.

Kulwant Khejroliya که به جای تاکور آورده شده بود، دو ویکت گرفت اما در دو اوور خود 44 ران لو داد.

پست های جدید  Lacknow Super Giants XI در مقابل رویال چلنجرز بنگلور، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا مصدومیت مارکوس استونیس راه را برای کوئینتون دی کوک هموار خواهد کرد؟

سونیل نارین نیز برای KKR ناامید شد و 23 ران از دو اوور خود بدون گرفتن ویکت واگذار کرد.

KKR در اینینگ های CSK پس از یک بازی منظم در پنج ران توسط Umesh Yadav کنترل شد.

با این حال، کانوی برای باز کردن حساب خود، زمانی که ویز یک صید برگشتی از بولینگ خود را کنار گذاشت، به راحتی مهلت گرفت.

پس از آن، همه چیز در مورد CSK بود که با بازکن کیوی به دنبال ویز رفت، او را برای شش شکست داد و در اوور بعدی با 14 ران ادامه داد.

شریک افتتاحیه او، Gaikwad نیز در ساخت سکته مغزی با Conway برابری کرد زیرا CSK بدون هیچ ضرری در پاورپلی به 59 رسید.

این دو یک بار دیگر یک پلت فرم عالی را در یک پایه باز 73 دونی (45b) برای افرادی مانند Rahane و Dube قرار دادند تا با یک الن کار را به پایان برسانند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله