Jofra Archer خارج شد، سرخپوستان بمبئی جایگزینی را برای فصل IPL 2023 اعلام کردند

Jofra Archer از باقی مانده فصل IPL 2023 خارج شد© BCCI/Sportzpics

هندی‌های بمبئی، قهرمان 5 دوره لیگ برتر هند (IPL) تصمیم گرفته‌اند تا پایان فصل 2023 کریس جردن را جایگزین جوفرا آرچر کنند. هندی‌های بمبئی در توییتی در روز سه‌شنبه تأیید کردند که آرچر به خانه بازمی‌گردد و توسط هیئت کریکت انگلستان و ولز (ECB) تحت نظر خواهد بود. MI به رهبری روهیت شارما در مجموع 2 کرور INR برای خدمات اردن پرداخت کرد.

MI در پستی در توییتر نوشت: “کریس جردن تا پایان فصل به تیم MI ملحق خواهد شد. کریس جایگزین جوفرا آرچر می شود که ریکاوری و تناسب اندام او همچنان توسط ECB نظارت می شود. جوفرا به خانه بازخواهد گشت تا روی توانبخشی خود تمرکز کند.”

جردن که اولین بازی خود در IPL را در سال 2016 انجام داد، تاکنون 28 بازی IPL انجام داده و 27 ویکت در برابر نام خود دارد. این اسپیدستر نماینده انگلیس در 87 T20I بوده و 96 ویکت T20I را اسکالپ کرده است.

آرچر نتوانسته است در این فصل اقتدار خود را نشان دهد، و در تلاش برای اجرای نمایش هایی است که او را به یکی از بهترین توپ گیران در کریکت جهان تبدیل کرده است. او تنها چهار بازی برای بمبئی انجام داده است و تنها دو ویکت با اقتصاد 10.38 به دست آورده است. او در این فصل میانگین فراموش نشدنی 83.00 دارد.

آمار او در شانزدهمین دوره لیگ T20 وضعیت کلی او را توجیه نمی کند. در 39 مسابقه IPL، آرچر دارای 48 پوست سر با میانگین 23.90 و اقتصاد 7.47 است. او بهترین فیگور بولینگ 3/15 را دارد.

در آخرین مسابقه خود برای MI، آرچر 27 ران از اوور ماقبل آخر اینینگ دریافت کرد و بسیاری را در مورد فرم و آمادگی جسمانی او شگفت زده کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله