IPL 2023: Yashasvi Jaiswal Slams Maiden Ton، برابر با رکورد چشمگیر Jos Buttler

یاشاسوی جیسوال در هزارمین بازی لیگ برتر هند در روز یکشنبه در اینجا یک قرن دوشیزه خیره‌کننده (124) را رقم زد تا راجستان رویالز را به امتیاز 212 بر 7 در برابر هندی‌های بمبئی برساند. پسر محلی جیسوال با 16 چهار و هشت شش توپ 124 توپ را از 62 توپ به دست آورد تا به تنهایی قدرت راجستان رویالز را به مجموع بزرگ برساند، در حالی که سرخپوستان بمبئی سومین مجموع متوالی خود را بیش از 200 توپ در این فصل واگذار کردند. جیسوال که تعداد ران های خود را در این فصل از 400 دوش گذشته و همچنین بالاترین امتیاز این IPL را به نام خود ثبت کرد، علاقه خاصی به رایلی مردیت (4-0-51-1) داشت، زیرا او نیمی از چهار و شش ضربه خود را در برابر استرالیایی به ثمر رساند. ضربان ساز

124 جیسوال بالاترین امتیاز فردی برای RR همراه با جاس باتلر بود.

علی‌رغم اینکه سایر ضربه‌های رویالز نتوانستند از طرف دیگر پشتیبانی کنند، جیسوال اطمینان داد که نرخ اجرا هرگز کاهش نمی‌یابد. ضربه او با یک پایه محکم 72 دوانی با جاس باتلر (18) آغاز شد.

باتلر در هشتمین توپ خود از نقطه مقابل خارج شد در حالی که جیسوال در اولین دو اوور کامرون گرین (3-0-31-0) و جوفرا آرچر (4-0-41-1) هر کدام 6 گل زد تا RR زودهنگام را ارائه کند. تکانه.

جیسوال چپ دست، در یک اوور از مردیث، RR را 50 پشت سر گذاشت، در حالی که آنها پاورپلی را با 65 اور بدون باخت به پایان رساندند.

آرچر در اوایل به سرعت 149.3 کیلومتر در ساعت رسید، زیرا پیسر MI که اخیراً تحت یک عمل جراحی جزئی در بلژیک روی آرنج راست خود قرار گرفته بود، به نظر می رسید که در سومین بازی خود در این فصل به تسمه های خود ضربه می زند.

با این حال، آرچر در اولین طلسم خود برای خط مبارزه کرد (2-0-21-0) اما از توپ کوتاه در برابر ضربات چپ دست RR استفاده کرد و همچنین ویکت جیسون هولدر (11) را به دست آورد.

پیوش چاولا، اسپینر کهنه کار، اولی تاثیرگذار را به نمایش گذاشت و در مرحله بعدی از فواید آن بهره برد، و باتلر را گرفتار کرد تا شراکت افتتاحیه را در اوور هشتم شکست.

کاپیتان رویالز، سانجو سامسون (14) با یک توپ اول 6 بازی را آغاز کرد، اما مدت کوتاهی در میانه میدان ماند و در اوور دهم، یکی را مستقیماً به عمق میانی از ارشد خان (3-0-39-3) زد.

در اوور یازدهم، در حالی که جیسوال چهار ضربه به چاولا زد تا چهارمین پنجاهمین امتیاز خود در این IPL را به ارمغان بیاورد، پاپ اسپینر برای دومین ویکت خود در بازی، دودوت پادیکال (2) را بامزه کرد.

قبل از شروع بازی، BCCI به مناسبت هزارمین مسابقه IPL با جی شاه، دبیر آن، یادبودهایی را به دو کاپیتان – روهیت شارما و سامسون – و همچنین کومار سانگکارا سرمربی رویالز و نماد تیم MI اهدا کرد. ساچین تندولکار.

روهیت که در آوریل 2013 به کاپیتانی سرخپوستان بمبئی ارتقا یافت، صد و پنجاهمین مسابقه خود را نیز به عنوان کاپیتان برنده پنج عنوان قهرمانی به پایان رساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله