IPL 2023: Virat Kohli Magic ادامه دارد، اولین بازیکن کریکت است که به این شاهکار دست یافته است

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی نقطه عطفی به کارنامه درخشان خود اضافه کرد زیرا ستاره رویال چلنجرز بنگلور به اولین بت‌من تبدیل شد که توانسته 7000 دوش در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) به ثمر برساند. کوهلی در دیدار IPL 2023 مقابل دهلی کپیتالز در فصلی که چندین ضربه فوق العاده از او دیده بود، به نقطه عطف مورد علاقه خود رسید. تسلط کوهلی در این تورنمنت به حدی بود که او تقریباً 500 ران جلوتر از Shikhar Dhawan نفر دوم و حدود 900 ران جلوتر از دیوید وارنر از DC است که در حال حاضر جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور، برنده مسابقه شد و ابتدا خفاش را انتخاب کرد.

پایتخت دهلی برای حفظ خود در رقابت برای پلی آف IPL به یک پیروزی نیاز دارد. در حالی که RCB مایل است دو امتیاز را به دست آورد و با 12 امتیاز در رتبه 4 برتر قرار گیرد، موقعیت آنها به نرخ خالص اجرای آنها بستگی دارد.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB در حین بازی گفت: “ما یک خفاش خواهیم داشت، به نظر سطحی خشک است، و امیدوارم امشب شبنم نباشد. کریکت T20 باید کارهای زیادی با شتاب انجام دهد، ما باید ارزیابی کنیم. شرایط و امتیاز خوبی را ثبت کنید. ما بازی های خارج از خانه زیادی داشته ایم، برای من مشکلی نیست. با این قانون جدید پخش کننده تاثیرگذار، شما می توانید بسیار انعطاف پذیر باشید. ما به خوبی در بین چهار تیم برتر قرار گرفته ایم و این کار را انجام داده ایم. بخش اعظم گل.

پست های جدید  Rahul Dravid احساس می کند که IPL برای اسکان بازیکنان با استعداد بیشتر "آماده گسترش است"

دیوید وارنر، کاپیتان دی سی، در مراسم پرتاب گفت: “ما هم اول می زدیم. ما با انرژی، اشتیاق و اعتقاد زیادی به اینجا می آییم. از جایی که هستیم فقط می توانیم بهتر شویم. همه جنبه های بازی، خفاش ، بولینگ و فیلدینگ. امروز باران بارید، بنابراین ممکن است شبنم نباشد. موکش کومار به جای آنریچ نورته که به خانه رفته است و میچ مارش به عنوان دیگر بازیکن خارج از کشور وارد می شود.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله