IPL 2023: “Not As A Legend’s Son” – درخواست ستاره سابق هند از منتقدان آرجون تندولکار

آرجون تندولکار در حال بازی برای سرخپوستان مومبای در IPL 2023© توییتر

پراگیان اوجا، اسپینر سابق هند، آرجون تندولکار را به خاطر بازی‌هایش برای هندی‌های بمبئی در لیگ برتر هند (IPL) 2023 تحسین کرد و او درخواست ویژه‌ای از منتقدانش داشت. در یک تعامل اخیر، اوجا گفت که آرجون را نباید به عنوان پسر کریکت باز افسانه ای مانند ساچین تندولکار قضاوت کرد، بلکه باید به عنوان یک جوان که اولین بازی خود را در این مسابقات انجام می دهد، قضاوت کرد. آرجون با بولینگ خود چندین متخصص و منتقد را تحت تأثیر قرار داد و او قبلاً دو ویکت برای فرنچایز خود گرفته است.

«روز پیش داشتم با ظاهر خان صحبت می‌کردم، او به من گفت که آرجون کسی است که باید از تور بیرون بیاوری، این فداکاری اوست. ما باید او را به عنوان یک فرد قضاوت کنیم، نه به عنوان پسر یک افسانه. او باید به طور واضح پیشرفت کند.

او افزود: «از آنجایی که کریکت T20 به تکامل خود ادامه می‌دهد، باید تا حد امکان مهارت‌های بیشتری برای حفظ در این نوع لیگ‌ها داشته باشید، و ادامه دهید و سطح بالاتری از کریکت را بازی کنید.»

آرجون در دو اور خود در مقابل گجرات تایتانز تنها 9 ران دریافت کرد و توانایی او در ضربه زدن به بازیکنان یورک به طور ثابت چشم کارشناسان را به خود جلب کرد که او را به خاطر شجاعتش در اورهای پایانی تحسین کردند.

“من احساس می کنم، به عنوان یک پسر جوان که به تازگی دومین بازی خود را انجام می دهد، به او نشان داده است که کار سخت و فداکاری می تواند به شما کمک کند تا به آن دست یابید. بولینگ آن اورها آسان نیست، به خصوص زمانی که در بازی دوم خود بازی می کنید. هر کاری که او می‌خواست انجام دهد، برای او اتفاق می‌افتاد.»

پست های جدید  Lacknow Super Giants XI در مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا KL Rahul و شرکت تغییری ایجاد خواهند کرد؟

او در تلاش بود تا توپ را به سمت خمیر حرکت دهد، او توانست این کار را انجام دهد. او در تلاش بود تا یورکرها را کاسه کند و توانست این کار را نیز انجام دهد. او خلق و خو، مهارت دارد و می‌خواهد سخت کار کند.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله