IPL 2023: MS Dhoni از دست دادن خونسردی، فریاد زدن در Matheesha Pathirana. بیان ویروسی می شود

MS Dhoni به دلیل رفتار آرام در زمین و توانایی او در صبور بودن در سخت ترین موقعیت ها به عنوان “کاپیتان کول” شناخته می شود. در نتیجه، زمانی که او عصبانی شد و در جریان بازی آنها مقابل راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023، بر سر هم تیمی چنای سوپر کینگز، متیشا پاتیرانا فریاد زد، غافلگیرکننده بود.هفتم در طول اینینگ های RR، Dhoni این شانس را داشت که شیمرون هتمایر را از پشت کنده ها بیرون بیاورد اما نتوانست پرتاب را کامل کند زیرا پاتیرانا در جلوی راه او ایستاده بود. کاپیتان CSK به شدت از بازیکن جوان عصبانی بود و او به دلیل از دست دادن فرصت بر سر ضربان‌ساز فریاد زد.

در شانزدهمین فصل خود در IPL، Dhoni به نظر می رسد که هنوز به پایان نرسیده است. او نه تنها CSK را درخشان رهبری کرد، بلکه با خفاش فیلم های کوتاهی را نیز تولید کرد که باعث شد طرفداران حس نوستالژی داشته باشند. اگرچه بازی‌های کوتاه Dhoni مسحورکننده بوده است، بسیاری از طرفداران و کارشناسان متعجب هستند که برای او در این فصل چه چیزی لازم است تا خود را در رتبه‌بندی ضربتی برای CSK تبلیغ کند. دواین براوو، که سال ها با Dhoni در تیم سوپر کینگز بازی کرده است، این موضوع را روشن کرد و توضیح داد که چرا کاپیتان خود را تبلیغ نمی کند.

“این موقعیتی است که او باید بکوبد. همه بالاتر از او ضربه می زنند و او این مسئولیت و مالکیت را بر عهده خود می گیرد تا نظم را پایین بیاورد زیرا امثال Jadeja، Rayudu و Dube، او می خواهد به این افراد به تعداد بیشتری بدهد. براوو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته بود.

چنای با 5 برد در 7 مسابقه در صدر جدول رده بندی IPL 2023 قرار دارد. از سوی دیگر راجستان با 4 پیروزی در 7 بازی در رده سوم جدول امتیازی قرار دارد. براوو به روحیه در رختکن CSK و توانایی تیم برای حفظ شتاب مطمئن است.

پست های جدید  SunRisers Hyderabad Batters For Lacknow Super Giants Spin Test آماده می شوند

روحیه CSK بسیار بالاست و این ربطی به نتایج ندارد.

اما همیشه وقتی خوب کار می کنیم بهتر است. تا اینجای کار، فصل را مثبت شروع کرده ایم و فقط باید شتاب را حفظ کنیم و در بازی های کریکت پیروز شویم. بازی فردا مقابل RR بازی بسیار سختی خواهد بود. ،” او گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله