IPL 2023: MS Dhoni، Ravindra Jadeja، Matheesha Pathirana می درخشند در حالی که چنای سوپر پادشاهان توانستند پایتخت دهلی را با 27 ران شکست دهند.

ماهندرا سینگ دونی خلیل احمد را تنبیه کرد و سپس منابع بولینگ خود را به کمال رساند زیرا سوپر کینگز چنای با 27 ران به طور کامل بر دهلی کپیتالز پیروز شد تا روز چهارشنبه گامی بزرگ به سمت پلی آف IPL بردارد. دو شش شش هیولایی کاپیتان طلسم در 9 توپ 20 او به CSK کمک کرد تا به عدد 167 بر 8 برسد، که حداقل 20 دوش بالاتر از حد مجاز در یک پیست چپاک چپاک بود. مجموع آن چیزی بود که دونی برای مبارزه با بول‌بازانش به آن نیاز داشت، زیرا دهلی کپیتالز پس از اینکه دیوید وارنر (0)، فیل سالت (17) و میچ مارش (5) تا شروع اوور چهارم از میدان خارج شدند، هرگز در شکار نبودند.

در نهایت، دی سی تنها 140 گل برای 8 را به دست آورد و مبارزات آنها واقعی بود زیرا حتی 10 تا چهار در تمام اینینگ ها زده نشد. باترهای DC تنها هفت مرز و چهار مرز بیش از حد را مدیریت کردند.

این برد CSK را به 15 امتیاز رساند و یک برد از دو بازی باقی مانده مطمئناً جایگاه آنها را در چهار بازی آخر قطعی خواهد کرد. تا جایی که به کمپین دی سی مربوط می شود، با 8 امتیاز از 11 بازی با هفت شکست تقریباً پرده است.

قبل از اینکه کسی به سمت سرمربی تیم ریکی پونتینگ و مدیر کریکت سوراو گانگولی اشاره کند، برخی از استعدادیاب ها وجود دارند که باید به خاطر ارائه گزینه هایی به تیم پاسخگو باشند که حتی در سطح داخلی نیز قادر به ایکس فاکتور نیستند.

پسر یک بازیکن سابق هند که یکی از استعدادیاب ها است، پاسخ های زیادی برای انجام دادن خواهد داشت.

بترهای هندی مانند Manish Pandey، Ripal Patel، Lalit Yadav یا Aman Khan به اندازه کافی خوب نیستند که به تنهایی به تعقیب و گریزهای آسان برسند و اهداف سختی مانند این روز را بهتر کنند.

دو کهنه سرباز راویندرا جادجا (19/1 در 4 اور) و معین علی (16/0 در 4 اور) حلقه های دی سی را در اوورهای میانی محکم کردند که پاندی و ریلی روسوو 59 در کمتر از دوش توپ اضافه کردند. .

پاندی، به خصوص پس از حذف مارش می‌توانست بهتر عمل کند، اما در 16 فصل حضورش در IPL، او حتی 10 بازی را برای تمام فرنچایزهایی که بازی کرده است، برنده نشده است.

متیشا پاتیرانا (3/37 در 4 اور) بازیکن سابق هند را به خوبی میخکوب کرد.

بولرهای قبلی کپیتالز به میدان آمدند و باترهای سوپر کینگز را در زمینی سست قبل از اینکه دونی و راویندرا جادجا (21 توپ از 16 توپ) روی بولرهای دی سی در قسمت عقب فشار بیاورند، روی بند نگه داشتند.

هیچ یک از ضربات CSK نتوانستند ادامه دهند و امتیاز قابل توجهی را کسب کنند و Shivam Dube (25) بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داد. روتوراج گایکواد (24)، آمباتی رایودو (23) و آجینکیا راهانه (21) در 20 سال حضور داشتند.

پس از اینکه کاپیتان Dhoni موفق شد ضربه پرتاب را به دست آورد، تیم میزبان با چند بولینگ خوب توسط بول داران پایتخت، به ویژه آکسار پاتل (2/27) با بازوی چپ، به خفاش تبدیل شد. میچل مارش (3/18) بهترین توپ گیر بود در حالی که کولدیپ یاداو (1/28) و لالیت یاداو (1/34) دیگر ویکت گیران بودند.

دوبی که موفق شد، شش دوره اول را شکست و در اوور یازدهم، آکسار پاتل را به سکوها رساند. قبل از اینکه میچل مارش در دستان کاپیتان دیوید وارنر قرار بگیرد، دو ضربه دیگر زد.

او 25 توپ (12 توپ) ساخت و به افزایش نرخ گلزنی CSK کمک کرد که به دلیل بولینگ خوب کند شده بود.

اور دوم توسط ایشانت شارما 16 ران به همراه داشت در حالی که گایکواد به سه مرز رسید. با این حال، پایتخت آن را بررسی نکردند و بعداً تکرارها حاشیه ضعیفی را نشان دادند.

با این حال، کانوی چندان از «زندگی» استفاده نکرد زیرا به مدت 10 بار توسط Axar Patel به دام افتاد.

در پایان پاورپلی، CSK 49 برای 1 بود.

Gaikwad در تلاش برای افزایش سرعت اخراج شد، در حالی که Axar Patel همچنان به مهار Super Kings ادامه می دهد.

معین علی نتوانست سرعتش را فشار دهد و توسط یک اسپینر دیگر – کولدیپ یاداو – که در تلاش برای دراز کردن و زدن یک شوت بود، به عقب فرستاده شد.

در 10 اوور اول، هیچ 6 ضربه ای توسط ضربه زننده های CSK وارد نشد، زیرا بولرهای پایتخت به دنبال فشار دادن در امتیاز دهی بودند.

اینینگ آجینکیا راهانه در 21 کوتاه شد، زمانی که لالیت یاداو یک بازی برگشت عالی را بدست آورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله