IPL 2023: LSG به دنبال توقف حرکت سرخپوستان بمبئی در درگیری حیاتی است

هندی‌های بمبئی در پایان کسب‌وکار این تورنمنت هستند و لاکنو سوپر غول‌ها می‌خواهند شتاب خود را در یک زمین دشوار در IPL در لاکنو در روز سه‌شنبه متوقف کنند. هندی های بمبئی با 14 امتیاز در رده سوم جدول امتیازی قرار دارند و با یک امتیاز کمتر از تعداد بازی های مشابه، LSG در رده چهارم باقی مانده است. هر دو تیم به دنبال خروج از منطقه خطر هستند زیرا هشت تیم در رقابت های پلی آف باقی مانده اند.

Suryakumar Yadav به بهترین های نفس گیر خود بازگشته است و نقش مهمی در بردهای بمبئی در دو بازی قبلی داشت. روهیت شارما با کمی دویدن در تورنمنت، ریتمی در برابر غول‌های گجرات پیدا کرد و به دنبال یک ضربه قابل توجه در ورزشگاه کریکت آتال بیهاری واجپایی خواهد بود.

در غیاب تیلاک ورما، بمبئی یک جانشین توانا در نهال وادهرا پیدا کرده است که به نظر می رسد با هر فرصتی در صحنه بزرگ بهتر می شود.

در جبهه بولینگ، پیوش چاولا اسپینر کهنه کار همچنان زندگی را برای باتترها سخت می کند، در حالی که آکاش مادوال تازه کار به حمله سرعتی بسیار مورد نیاز کمک کرده است.

دث بولینگ همچنان یکی از نگرانی‌هایی است که کریس جردن جایگزین جوفرا آرچر در دو بازی اخیر لو رفت.

انتظار می رود که این یک بازی کم امتیاز دیگر در اینجا باشد و اسپینرهای هر دو طرف می توانند سرنوشت بازی را رقم بزنند.

لگی راوی بیشنوی بازیکن برتر ویکت گیر برای LSG بوده است و ایستادن در کاپیتان Krunal Pandya نیز نشان داد که با چرخش دست چپ خود در برابر Sunrisers Hyderabad چه کاری می تواند انجام دهد.

انتظار می رود آمیت میشرا، اسپینر کهنه کار نیز با توجه به شرایط وارد بازی شود. پیسرها ثابت کرده اند که کمی گران هستند، به خصوص آوش خان، که پس از 9 بازی دارای نرخ اقتصادی 9.75 است.

ضربه زدن با وجود غیبت KL Rahul مجروح، بسیار عالی به نظر می رسد. Quinton de Kock به عنوان جانشین راهول در صدر، در حالی که کایل مایرز پیشروترین دونده LSG در رقابت است، تأثیر فوری گذاشته است.

سپس آنها بازیکنانی دارند که می توانند حتی از یک موقعیت ناامید کننده برای بازی برنده شوند، مانند کاری که نیکلاس پوران در برابر سان رایزرز انجام داد.

پررک مانکاد، مهاجم سوراشترا در بازی گذشته نشان داد که در شماره سه چه توانایی هایی دارد و سه شنبه شب با اعتماد به نفس بیشتری به میدان خواهد رفت.

Lacknow Super Giants: کرونال پاندیا (کاپیتان)، کایل مایرز، دیپاک هودا، آمیت میشا، نیکلاس پوران (هفته‌انه)، نوین الحق، آیوش بادونی، آوش خان، کاران شارما، یودهویر چارک، یاش تاکور، روماریو شپرد، مارک وود، سواپنیل سینگ، مانان ووهرا، دانیل سامز، پراک منکاد، کریشناپا گوتهام، مارکوس استوینیس، راوی بیشنوی، کارون نیر و مایانک یاداو.

سرخپوستان بمبئی:روهیت شارما (کاپیتان)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (هفته‌انه)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکیا، آکاش مادوال، رایلی مردیث ، شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله