IPL 2023: Krunal Pandya از LSG رکورد ناخواسته را در مسابقه مقابل CSK ثبت کرد

کرونال پاندیا، بازیکن همه کاره لاکنو سوپر جاینتز (LSG) که کاپیتان تیم مقابل چنای سوپر کینگز در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 بود، به جای کاپیتان عادی مصدوم KL Rahul، روز چهارشنبه رکوردی نامطلوب به نام خود ثبت کرد. کرونال سومین مردی شد که در اولین بازی خود به عنوان کاپیتان با اردک اخراج شد. پس از اینکه KL Rahul کاپیتان LSG در جریان مسابقه مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) آسیب دید، Krunal Pandya به عنوان کاپیتان ایستاده در درگیری با چنای وارد میدان شد. در اولین بازی خود به عنوان کاپیتان، تنها سه ضربه‌زن به 0 پیروز شدند. VVS Laxman اسطوره تست هند اولین بازیکنی بود که این رکورد ناخواسته را ثبت کرد. او در حالی که در IPL 2008 هدایت Deccan Chargers را بر عهده داشت، در مقابل نایت رایدر کلکته بدون امتیاز اخراج شد.

قبل از کرونال، آیدن مارکرام، کاپیتان سان‌رایزرز حیدرآباد، به‌دلیل بازی در برابر LSG در مسابقات IPL در حال انجام اخراج شد.

پس از اولین اینینگ، مسابقه بین LSG و CSK به دلیل بارش باران لغو شد.

LSG که ابتدا توسط CSK وارد خفاش شد، بدون کاپیتان معمولی خود KL Rahul مبارزه کرد. مانان ووهرا با کایل مایرز باز شد اما این دو نتوانستند نرخ گلزنی را در اوورهای پاورپلی افزایش دهند.

اسپینر معین علی اولین ویکت را برای CSK به دست آورد و مایرز را با 14 توپ (17 توپ) اخراج کرد. در تلاش برای ضربه زدن به یکی از سکوها، سرخپوست تنومند غربی توسط روتوراج گایکواد در طولانی مدت گرفتار شد. LSG در 3.4 اور 18/1 بود.

پست های جدید  پپ گواردیولا برخورد لیورپول را پایین می آورد ، رقابت قهرمانی را با انتخابات ایالات متحده مقایسه می کند

مشکلات چرخشی LSG ادامه یافت زیرا ماهیش تیکشانا مانان را برای 10 توپ (11 توپ) به عقب فرستاد و کاپیتان ایستاده، کرونال پاندیا نیز توسط آجینکیا راهان برای یک اردک طلایی گرفتار شد و LSG را به 27/3 در 5.5 اوور رساند.

در پایان 6 اور و پاورپلی، LSG 31/3 بود، مارکوس استوینیس (4*) و کاران شارما (3*) در کریز.

در اوور بعدی، راویندرا جادجا نیز در میان ویکت ها قرار گرفت و استوینیس را با شش اخراج کرد. LSG در 6.5 اور 34/4 بود.

پس از آن، نیکلاس پوران و کاران در فرم خود سعی کردند یک شراکت ایجاد کنند. اما اخراج معین علی با اخراج کاران در امتیاز 9 (16 توپ) به اینینگ پایان داد. نیمی از ترکیب LSG با 44 اور در 9.4 اور به میدان برگشتند.

در پایان 10 اور، LSG با شکست ناپذیری آیوش بادونی (0*) و پوران (5*) 44 بر 5 بود.

LSG در 11.3 اور از مرز 50 دویدن گذشت.

پوران و بادونی سپس شروع به ایجاد شراکت برای LSG کردند.

در پایان 15 اور، LSG 73 بر 5 بود، بادونی (18*) و پوران (16*) بدون شکست در کراس.

بادونی در اور شانزدهم به تئکشانا حمله کرد و جایگاه 50 ران را در 42 توپ به ارمغان آورد.

LSG در 17.2 اور به مرز 100 دویدن رسید.

پس از اخراج نیکلاس پوران به خاطر 20 توپ (31 توپ) توسط متیشا پاتیرانا پس از اینکه توسط معین علی گرفتار شد، مسابقه 59 ران بین این دو به پایان رسید. LSG در 17.4 اور 103/6 بود.

بادونی LSG را در بازی حفظ کرد و در پایان چند دوندگی مفید به ثمر رساند. او دومین IPL نیم قرن خود را در 30 توپ مطرح کرد. نوزدهمین بازی دیپک چهار بیش از 20 اجرا به بیرون درز کرد.

پست های جدید  پنج باشگاه سوپرلیگ هند ، AFC ، مجوزهای ملی برای فصل 2020-21 را کیف می کنند

پاتیرانا دومین ویکت خود را به دست آورد زیرا کریشناپا گاوتهام تنها با 1 توپ (از 3 توپ) اخراج شد. LSG در 19.2 اور 125 بر 7 بود.

نم نم باران خفیف بازی را در اوور فینال قطع کرد.

با این حال، مسابقه به دلیل بارندگی مداوم لغو شد.

معین علی (2/13) در چهار اور خود انتخاب پرتاب کننده های CSK بود. تیکشانا (2/37) و پاتیرانا (2/22) نیز دو ویکت و راویندرا جادجا نیز یک ویکت به دست آوردند.

امتیازات مختصر: LSG: 125/7 (آیوش بادونی 59*، نیکلاس پوران 20، معین علی 2/13) مقابل CSK.

موضوعات ذکر شده در این مقاله