IPL 2023: “It’s The Tattoos” – برداشت خنده دار Virat Kohli در مشارکت با Faf du Plessis. تماشا کردن

ویرات کوهلی، بازکننده رویال چلنجرز بنگلور، روز پنجشنبه گفت که شراکت او با شریک افتتاحیه‌اش Faf du Plessis در کریس «بسیار شبیه به شریک سابق و افسانه‌اش AB de Villiers است». ویرات با ضربه زدن 100 توپ از 63 توپ، به تیمش کمک کرد تا در بازی روز پنج شنبه در ورزشگاه راجیو گاندی در حیدرآباد مقابل سانرایزرز حیدرآباد در مسابقه لیگ برتر هند با هشت ویکت پیروز شود. ویرات جایزه “بازیکن مسابقه” را برای قرن قابل توجه خود در این مسابقه حساس به دست آورد. وقتی از او در مورد شراکتش با Faf برای 172 سوال شد، او گفت که احساس می کند بسیار شبیه به ضربات زدن با Faf است همانطور که قبلاً با AB de Villiers احساس می کرد.

وقتی می‌توانم در یک بازی مهم تأثیر بگذارم، به من اعتماد به نفس می‌دهد، به تیم اعتماد می‌کند. فکر می‌کنم این خالکوبی‌ها (راز همکاری با فاف) است. ما تقریباً 900 بار در این فصل با هم داریم. بسیار شبیه به من احساس می‌کردم AB و من با هم می‌زنیم. فقط درک این موضوع که بازی به کجا می‌رود و چه کاری باید انجام شود. داشتن یک مرد باتجربه که در سطح بین‌المللی کاپیتان است – این یک انتقال زیبا برای ما بود که برای RCB در RCB گرد هم آمدیم. او در ارائه پس از بازی گفت.

کهلی در مورد حمایت تماشاگران از RCB در بازی خارج از خانه حیدرآباد، گفت که احساس می کنم یک بازی خانگی است و شادی برای بسیاری از مردم “شگفت انگیز” است.

“جمعیت اینجا هم امروز شگفت‌انگیز بود. به فاف هم گفتم. احساس می‌کردم این یک بازی خانگی برای ما بود. آنها ما را تشویق می‌کردند و نام من را هم می‌بردند. من احساس می‌کنم شما نمی‌توانید این را بسازید. من این کار را نکرده‌ام. کسی را مجبور کردم که مرا دنبال کند یا از من الهام بگیرد. من فقط خودم در زمین هستم. من همه چیز را در زمین بسیار صادقانه انجام می دهم و فکر می کنم این کار در بین مردم طنین انداز است. این موقعیت شگفت انگیزی است که می توانید برای آن شادی ایجاد کنید. بسیاری از مردم. این چیزی است که من دوست دارم وقتی اجرا می‌کنم وقتی روی لبانشان لبخند می‌زند ببینم.» این باتر هندی گفت.

ویرات همچنین گفت که به خودش اعتبار زیادی نمی دهد زیرا برای اجرا همیشه استرس دارد.

داشتم به پسرها می‌گفتم – نگاهی که به من به‌عنوان یک بازیکن IPL نیز می‌شود مانند “آره، او خوب است، ضربه‌های کمی دارد”. من در حال حاضر استرس زیادی دارم. برای من مهم نیست که کسی از بیرون چه می گوید. این نظر آنهاست. وقتی خودتان در آن موقعیت هستید، می دانید چگونه بازی های کریکت را برنده شوید. من این کار را در مدت طولانی انجام داده ام. اینطور نیست که وقتی بازی می‌کنم برای تیمم برنده نمی‌شوم، این بازی در موقعیتی است که به آن افتخار می‌کنم.”

“با توجه به بزرگی بازی، کاملاً خاص است. فکر می‌کردم SRH امتیاز بسیار خوبی کسب کرده است. توپ نیز درگیر بود. ما یک شروع خوب می‌خواستیم. انتظار نداشتیم که 172 بر 0 باشیم. اما من و فاف چقدر خوب بازی کرده‌ایم. این فصل، فاف در سطح متفاوتی بوده است. من دو بازی آرام را پشت سر گذاشته ام. روشی که در تورها ضربه می زدم، در 2-3 بازی گذشته به وسط نمی رفت. می خواستم تأثیر بگذارم و من هدف این بود که از توپ 1 به دنبال توپ گیران بروم – کاری که در طول فصل انجام داده ام. یک افت وجود داشت اما می خواستم بازی خود را در زمان مناسب انتخاب کنم. هرگز به رکوردهای گذشته نگاه نکنید (نه اعداد فوق العاده در برابر SRH) ویرات افزود.

در مرحله اول، SRH ویکت های اولیه را از دست داد زیرا مایکل بریسول آبیشک شارما را 11 و سپس راهول تریپاتی را با 15 گل زد.

دو نفر از آیدن مارکرام و کلاسن ضربه را به طرز درخشانی چرخاندند و اجازه ندادند که بولرهای RCB در حالی که توپ‌های شل پیشنهاد شده را می‌کوبند، آرام بگیرند.

کلاسن یک ضربه درخشان 104 انجام داد و در 20 اور مجموعا 186 بر 5 را برای تیمش به ارمغان آورد.

برای RCB، M Bracewell منتخب بولر بود که با دادن تنها 13 دوش، دو پوست سر گرفت. محمد سراج، شهباز احمد و هارشال پاتل هر کدام یک ویکت گرفتند.

با تعقیب 187 نفر، دو نفر مشهور RCB Virat Kohli و Faf du Plessis یک غرفه افتتاحیه برجسته با 172 را ارائه کردند.

RCB با 63 توپ قرنی کهلی و 71 توپ از 47 توپ فاف به دست آورد، راحتی را به دست آورد.

بولرهای SRH ناامید به نظر می رسیدند و تنها دو موفقیت کسب کردند. بوونشوار کومار و تی ناتاراجان یک ویکت گرفتند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله