IPL 2023: CSK پس از اخراج MS Dhoni، جوان را در توییتر آزار می دهد. پاسخ او طلا است

MS Dhoni در حال بازی برای Chennai Super Kings در IPL 2023© BCCI

متیشا پاتیرانا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک بازیگر ستاره برای چنای سوپر کینگز بوده است و این بازیکن جوان نیز پس از گرفتن ویکت، تیتر خبرها را برای جشن های خود جلب کرده است. توپ‌باز سریع، که عملکردش شبیه لسیث مالینگا، اسطوره سریلانکا است، جشنی را بازسازی می‌کند که توسط ستاره فوتبال پرتغالی کریستیانو رونالدو به شهرت رسیده است. در حالی که در رسانه های اجتماعی به سرعت منتشر شده است، مسئول CSK تصمیم گرفت او را مسخره کند. پس از اخراج ام اس دونی در جریان بازی مقابل دهلی کپیتالز، پاتیرانا با دستانش نزدیک سینه اش به تصویر کشیده شد.

Dhoni در تماس خطرناکی در برابر بولرزهای DC به نظر می رسید که دو شش شش را به ثمر رساند و 20 ران از 9 تحویل به ثمر رساند. او در نهایت در بولینگ پیسر خلیل احمد گرفتار شد.

پاتیرانا به سرعت پاسخ داد زیرا اشاره کرد که او اصلاً جشن گرفته نیست.

پاتیرانا گفت: “برو این کششی برای عضلات چهارگانه است.”

در اوایل مسابقه، Dhoni اظهار نظر شگفت انگیزی در مورد این جوان داشت.
دونی در مراسم ارائه پس از بازی گفت: “افرادی که اکشن تمیز ندارند، بتمن ها در انتخاب آن مشکل دارند. اما ثبات و سرعت او او را خاص می کند.”

“من احساس می کنم او نباید کریکت ردبال بازی کند، حتی به آن نزدیک نشود، او فقط می تواند در مسابقات ICC بازی کند. او جوان است و برای کریکت سریلانکا یک دارایی بزرگ خواهد بود. آخرین باری که آمد، لاغر بود اما اکنون او عضله‌سازی کرده و قوی‌تر شده است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله