IPL 2023: “Advantage LSG Now” – توییتر KL Rahul را پس از نمایش ناامیدکننده در برابر پادشاهان پنجاب ترول کرد

KL Rahul نتوانست گل بزرگی به ثمر برساند زیرا در جریان رویارویی Lucknow Super Giants مقابل پنجاب کینگز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز جمعه به دلیل 12 بار از 8 تحویل اخراج شد. راهول در همان توپ اول مسابقه یک فرصت داد اما سیکندررضا نتوانست توپ بولینگ اولین بازی گورنور برار را کامل کند. به نظر می‌رسید که این شانس از دست رفته برای PBKS پیش می‌آید زیرا راهول یک چهار و شش را به هم زد تا هدفش را روشن کند. با این حال، اقامت او توسط کاگیسو رابادا کوتاه شد، زیرا او یک شوت را به طور کامل اشتباه گرفت و این بار شاهرخ خان هیچ اشتباهی در بازیکن سوم کوتاه نکرد.

این یک شانس ناموفق دیگر برای راهول بود که به دلیل نرخ اجرا در IPL 2023 در حال انجام مورد انتقاد قرار گرفته است. توییتر با راهول مهربان نبود زیرا کاربران به زودی شروع به ترول کردن او برای عملکردش کردند.

پادشاهان پنجاب تصمیم گرفتند در برابر لاکنو سوپر جاینتز بازی کنند.

شیخار داوان پس از از دست دادن سه بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، به رهبری پنجاب بازگشته است.

سیکندررضا جایگزین متیو شورت در پنجاب با یازده بازی شد و گورنور برار اولین بازی خود را در IPL انجام خواهد داد. LSG یک تیم بدون تغییر نام برد.

پادشاهان پنجاب:آثاروا تااید، شیخار داوان (ج)، سیکاندار رازا، لیام لیوینگستون، سام کوران، جیتش شارما (و)، شاهرخ خان، کاگیسو رابادا، راهول چهار، گورنور برار، آرشدیپ سینگ.

Lacknow Super Giants:KL Rahul(c)، Kyle Mayers، Deepak Hooda، Marcus Stoinis، Krunal Pandya، Nicholas Pooran(w)، آیوش بادونی، نوین الحق، Ravi Bishnoi، Avesh Khan، Yash Thakur.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله