IPL 2023: ژست گستاخ MS Dhoni دیپک چهار را می ترساند. ویدیو ویروسی است

IPL 2023: MS Dhonis Cheeky Gesture، دیپک چهار را می ترساند.  ویدیو ویروسی است

ویدئوی ژست گستاخ MS Dhoni به دیپک چهار در فضای مجازی منتشر شده است.© توییتر

MS Dhoni کاپیتان سابق هند به رفتار خونسرد و آرام خود در زمین معروف است. با این حال، Dhoni که هم‌تیمی‌هایش از او به عنوان «کاپیتان باحال» یاد می‌کنند، در ویدیویی که در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، در آواتار متفاوتی دیده شد. در ویدئویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، دونی به همراه چنای سوپر کینگز (CSK) دیپاک چهار درگیر یک حادثه خنده دار شد. در ویدئوی ویروسی، دونی در حال انجام یک حرکت گستاخانه به سمت چهار، که در حال گفتگو با مربی بولینگ CSK، دواین براوو بود، مشاهده شد.

روز چهارشنبه، CSK در چپاوک در مسابقه IPL 2023 خود به مصاف دهلی کپیتالز رفت.

Dhoni برنده بازی پرتاب شد و خفاش را انتخاب کرد.

Dhoni در حین بازی گفت: “ما اول ضربه می زنیم. ما چند بازی روی این ویکت انجام داده ایم. احتمال کاهش سرعت این ویکت وجود دارد. ما نمی توانیم از این مسیر شکایت کنیم. ما سعی می کنیم آن را ساده نگه داریم. ما سعی می کنیم همین موضوع را تکرار کنید. سعی کنید برنامه خود را انجام دهید. سعی کنید برنامه های خود را اجرا کنید. ما یک تغییر داریم.”

دیوید وارنر، کاپیتان دی سی، در حین بازی گفت: “به نظر می رسد کمی خشک است. پسرها با نگرش درست بیرون آمده اند. ما باید روی ضربات پاورپلی خود کار می کردیم. سعی کنید این ویکت را تا جایی که می توانید اجرا کنید. لالیت وارد می شود. مانیش پاندی.”

CSK مشتاق است فرم برد خود را در برابر DC حفظ کند و جایگاه خود را در رده دوم جدول IPL حفظ کند.

در حالی که دی سی مایل است به بهترین شکل ممکن پیروزی را به ثبت برساند تا در کنار راجستان رویالز، رویال چلنجرز بنگلور، کلکته نایت رایدرز و پنجاب کینگز به امتیاز 10 برود.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله