IPL 2023: چه کسی می تواند جایگزین KL Rahul به عنوان کاپیتان سوپر غول های Lucknow شود؟ انتخاب جالب افسانه استرالیا

Lucknow Super Giants در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

مارکوس استینیس بازیگر ستاره لاکنو سوپر جاینتز بود زیرا تیم تحت رهبری KL Rahul در روز جمعه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک پیروزی بزرگ مقابل پنجاب کینگز به ثبت رساند. استوینیس به شماره 4 وارد شد و 72 توپ را از 40 توپ زد و شش چهار و پنج شش ضربه زد. او با آیوش بادونی و نیکلاس پوران همکاری های درخشانی را به هم پیوست تا LSG دومین مجموع برتر تاریخ مسابقات را ثبت کند. در یک نقطه، LSG آماده بود تا از مرز 275 ران عبور کند، اما چند ویکت سریع به این معنی بود که آنها در 20 اور با 257/5 به پایان رسیدند.

برت لی، اسطوره استرالیایی، از استوینیس بهت زده بود و پیش بینی بزرگی انجام داد.

او یک کاپیتان در حال ساخت است. او مغز کریکت عالی دارد. ببینید او چقدر در اطراف تیم آرام است. او یک دیوانه است. این بهترین راه برای توصیف اوست. او با چوب و توپ بازی می کند و بازوی پرتابی او بسیار قدرتمند است.

او همچنین صیدهای خوبی می گیرد. او یک بسته کامل است. اما امشب کلاسش را نشان داد. این زمانی بود که تیم از یک ویکت کم، کند و سخت در خانه به ویکتی تبدیل شد که توپ به خوبی روی چوب می آمد. بنابراین، او قطعاً امشب پول نقد کرد.» لی افزود.

استوینیس بالاترین امتیاز خود را برای LSG به دست آورد، با 72 ران و 40 توپ در حالی که کایل مایرز 54 توپ را تنها با 24 توپ زد. نیکلاس پوران تند تند و تیزبین، یک بازی کوتاه با ترتیب بعدی تولید کرد، که تنها با 19 توپ، 45 توپ را به ثمر رساند، در حالی که آیوش بادونی در اوورهای میانی، 43 گل از 24 گل زد تا میهمانان را به مجموع فوق العاده ای برساند.

پست های جدید  عرفان پاتان در ویدیوی زیبا ، طرفداران خود را به مربی جدید کریکت قرنطینه معرفی می کند. تماشا کردن

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله