IPL 2023: چنای سوپر کینگز اسکله پلی آف را با پیروزی 77 دور بر پایتخت دهلی مهر می کند

Devon Conway، Ruturaj Gaikwad و Deepak Chahar بازی “A” خود را به میدان آوردند زیرا چنای سوپر کینگز با پیروزی 77 ران مقابل دهلی کپیتالز موفق شد روز شنبه به پلی آف IPL در دهلی بپیوندد. کانوی (87 از 52) و گایکواد (79 از 50) با انجام یک بازی که باید برنده شوند، نیم قرن درخشان را شکست دادند تا به چنای سوپر کینگز کمک کنند پس از اینکه کاپیتان ام.اس. کاپیتان دیوید وارنر، بهترین باتر دی سی در این فصل، یک نبرد به تنهایی انجام داد و 86 امتیاز از 58 تحویل دریافت کرد. اما در نهایت تیم میزبان توانست تنها 146 بر 9 را در 20 اور انجام دهد، پس از اینکه چهار ضربه قاتل وارد کرد و چند ضربه برتر را در اورهای پاورپلی حذف کرد.

این یک اجرای شرم آور دیگری بود که باترهای دی سی به عنوان نجات وارنر انجام دادند، هیچ یک از بقیه نتوانستند از امتیاز انفرادی 15 عبور کنند. هسته هولناک هندی مانند پریتوی شاو، یاش دهل، لالیت پاتل و امان حکیم خان همچنان شرم آور بود و هرگز شبیه به آن به نظر نمی رسید. به این سطح.

حتی تماشاگران از میهمانان حمایت می کردند و در طول بازی به سر دادن “Dhoni Dhoni” ادامه می دادند و حتی وقتی دهلی ویکت های خود را از دست داد تشویق می کردند.

چهار (3/22) پرتاب کننده برجسته برای میهمان بود در حالی که ماهیس تیکشانا (2/23) در آخرین اور دو ویکت را به دست آورد.

با نرخ خالص 0.652 CSK احتمالاً در دو رتبه برتر به پایان خواهد رسید زیرا تنها Lucknow Super Giants، که در اواخر عصر با Kolkata Knight Riders بازی می کنند، می توانند با 17 امتیاز به پایان برسند و NRR 0.304 دارند.

کانوی و گایکواد همگی با تفنگ‌های فروزان به میدان آمدند، در زمین ناخوشایند کوتلا به مرزها و شش ها ضربه زدند. این دو در جایگاه افتتاحیه 141 دوند و در مجموع 14 چهار و 10 شش را شکستند.

کمپین IPL 2023 دهلی همانگونه که آغاز شد – با شکست به پایان رسید.

عملکرد آن‌ها در مسابقه نشان‌دهنده فصل بدشان بود – بولینگ بی‌نظیر، از دست دادن ویکت‌ها به صورت دسته‌ای و یک خمیر خارج از کشور که وزنه‌برداری را با خفاش انجام می‌داد.

در حالی که وارنر، یک بازیکن سرسخت IPL، ششمین پنجاهمین فصل خود را در این فصل به پایان رساند، سایر باتجرهای DC رقم متاسفانه ای را کاهش دادند.

کابوس یک فصل شاو (5) با نمایش ناامیدکننده دیگری به پایان رسید. او در بولینگ هم تیمی خود در بمبئی، توشار دشپانده توسط آمباتی رایودو پرنده گرفتار شد، که شیرجه او را در اواسط پرواز به زمان کامل رساند.

چهار پس از ضربه ماکسیمم و چهار توسط وارنر، با صدای بلند برگشت. پیسر ضربه‌ای دوگانه زد و از شر فیل سالت (3) و ریلی روسوو (0) خلاص شد.

Young Dhull (13) در حالی که کاپیتان ضربه های بزرگ را می زد، مدتی شرکت وارنر را در میانه نگه داشت، اما همکاری ها طولانی نشد.

پنجه جنوبی استرالیایی به راویندرا جادجا حمله کرد و در دو اوور دو شش و به همان تعداد چهار ضربه به اسپینر زد که 37 دوش به همراه داشت. اما کاپیتان به از دست دادن شرکای خود در انتهای دیگر ادامه داد و همین امر تعقیب امتیاز 200 به علاوه را دشوار کرد.

پیش از این، کانوی و گایکواد یورش را در اور دوم آغاز کردند، زمانی که CSK 13 ران از لالیت یاداو جمع آوری کرد و کانوی با 6 شکست خورده برخورد کرد.

پرتاب کننده های دهلی به دلیل دور شدن از طول خود مجازات شدند.

با برداشته شدن محدودیت‌های میدانی، دی‌سی موفق شد قبل از اینکه گایکواد به آکسار پاتل ضربه‌ای پشت سر هم بزند و به سومین پنجاه سالگی خود در فصل برسد، با رفع محدودیت‌های زمین، مرزها را خشک کند.

در حالی که گایکواد نقش متجاوز را بر عهده گرفت، کانوی به خوبی همکار بازکننده خود را تکمیل کرد و در طول مسیر نیم قرن خود را برش داد، کشید و برید.

گایکواد سپس کولدیپ یاداو را هدف قرار داد و هت تریک شش ها را به ثمر رساند. بازکننده ابتدا یکی را با شلاق بلند زد و سپس توپ را با فاصله زیاد به بیرون فرستاد.

اما همه نگاه ها به Dhoni (5 خارج از بازی) بود که فقط با 4 توپ روبرو شد. با این حال، کاپیتان CSK در حال اعتصاب برای آخرین توپ بود که باید چند بار توپ می زد، زیرا ساکریا یک توپ بدون توپ و یک توپ واید را بولد کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله