IPL 2023: چرا بازیکنان RCB در مقابل RR لباس سبز می پوشند

Faf Du Plessis (L) و Virat Kohli در IPL 2023© BCCI

رویال چلنجر بنگلور پیراهن سبز رنگ ساخته شده از زباله های بازیافتی استادیوم را در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل راجستان رویالز در بنگلور در روز یکشنبه به تن می کند. این ابتکاری است که فرنچایز از فصل 2011 به منظور گسترش آگاهی برای محیطی تمیزتر و سبزتر انجام داده است. این تیم همچنین در یکی از مسابقات خود پیراهن سبز را به تن می کند و امسال، ماموریت RCB احیای دو دریاچه در بنگالور جنوبی خواهد بود و این طرح به عنوان بخشی از طرح “Go Green” در 200 مدرسه در سراسر ایالت پخش خواهد شد. .

به عنوان بخشی از تعهد یکساله خود، ما پایداری را برای مردم، مردم و توسط مردم از طریق یک مدل منحصر به فرد هوادار بی‌طرفی کربن و جوان‌سازی و احیای دریاچه‌های شهری که زمانی مایه افتخار بودند، فعال و تشویق خواهیم کرد. از شهر بنگلور، “راجش منون، معاون و رئیس رویال چلنجرز بنگلور گفت.

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز، برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا به میدان برود.

برای RCB دیوید ویلی جایگزین وین پارنل شده است و فاف دو پلسیس به عنوان بازیکن تاثیرگذار در تیم به بازی خود ادامه خواهد داد. RR با همان XI بازی کننده بازی خواهد کرد.

“انتخاب بسیار آسان بود، ما ابتدا می زدیم. این دریچه خشک به نظر می رسد و خشک تر می شود و ممکن است اول خراب شود. من این را به سانجو نگفتم، اما خیلی خوشحالم که اول خفاش می کنم. ما آنها آخرین بار به من اطلاع دادند که ممکن است مجبور باشم چند بازی را کاپیتان کنم، کاری که من عادت ندارم انجام دهم. بنابراین من خوشحالم که وارد عمل می شوم و آماده هستم تا از هر آنچه فاف بوده است ادامه دهم. تیم به خوبی پاسخ داده است، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی گذشته نشان داده شد. یک تغییر برای ما، وین پارنل از بازی خارج شد و دیوید ویلی جایگزین او خواهد شد. فاف به عنوان ساب ضربه ای به بازی ادامه می دهد. ویرات کوهلی، کاپیتان ایستاده RCB در مراسم پرتاب گفت.

پست های جدید  IPL 2023: آیا باران در بازی کلکته Knight Riders در مقابل Lucknow Super Giants در کلکته تاثیر خواهد داشت؟

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در حین بازی گفت: “ما ابتدا کاسه بازی می کنیم. با نگاهی به شرایط، طرف خود و آنها. بنابراین ما بولینگ را ترجیح می دهیم. اتاق رختکن ساده، صادقانه است و ما باید به روش خود احترام بگذاریم. در حال بازی هستند. ما با همان یازده نفر شروع می کنیم، ممکن است بعداً یک نفر اضافه شود.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله