IPL 2023: “چرا آرشدیپ سینگ به حاشیه رانده شده است” – سوال سخت India Opener

آرشدیپ سینگ در حال بازی برای پادشاهان پنجاب در IPL 2023© BCCI

آکاش چوپرا، بازکننده سابق تیم کریکت هند از نحوه استفاده پادشاهان پنجاب از آرشدیپ سینگ در لیگ برتر هند (IPL) 2023 راضی نبود و در رسانه های اجتماعی از مدیریت تیم در مورد استراتژی آنها در جریان باخت در برابر پادشاهان پنجاب در روز چهارشنبه سوال کرد. در شروع مسابقات، آرشدیپ از فرم درخشانی برخوردار بود و در حال حاضر 16 ویکت به نام خود دارد. با این حال، توپ انداز امیدوارکننده سریع بیش از دو اور در دارمسالا توپ را دریافت نکرد و حتی با توجه به اینکه پرتاب کننده ها در اورهای مرگ زیاد تلاش کردند، کاپیتان شیخار داوان آرشدیپ را در نظر نگرفت.

آرشدیپ این مسابقات را با حضور در رقابت برای کلاه بنفش آغاز کرد… او دیگر با توپ جدید بولینگ نمی کند. آیا بولینگ در مرگ هم نیست. و من احساس می کنم موضوع کاپیتانی نیست. مدیریت تیم در PBKS باید توضیح دهد که چرا و چگونه Arshdeep به حاشیه رانده شده است.”

پایتخت دهلی محاصره شده سرانجام با پیروزی در 15 ران در IPL، با پیروزی در پارتی به همه اما پادشاهان پنجاب از رقابت های پلی آف خارج شد.

پست های جدید  هشدار نوین الحق به هواداران درباره حساب جعلی که توییت کرده بود «متاسفم کهلی»

دهلی کپیتالز که قبلاً از رقابت پلی آف خارج شده بود، سرانجام در آخرین مسابقه فصل خود به مهمانی آمد تا پس از اینکه PBKS تصمیم به کاسه بازی گرفت، امتیاز 213/2 را به ثبت رساند.

Rilee Rossouw در یک بازی 37 توپی 82 بدون توپ 82 بازی استثنایی به نمایش گذاشت، در حالی که Prithvi Shaw (54; 38b) نیز پس از حدود یک ماه در بازگشت خود به شدت ضربه پنجاهی زد زیرا DC اولین مجموع 200 گل خود را در این فصل به ثمر رساند.

در پاسخ، PBKS تنها 198/8 را در 20 اور تعیین شده علیرغم تمام حرکات میدانی انجام شده توسط DC، موفق کرد. لیام لیوینگستون یک توپ 48 توپ 94 را کوبید، با پنج توپ چهار و تا 9 شش تایی، اما این کافی نبود زیرا کل خیلی زیاد بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله