IPL 2023: پست رسانه اجتماعی Ravindra Jadeja در “Karma” گمانه زنی های توئیتری را به همراه داشت

طرفداران دلیل پست مرموز Ravindra Jadeja را حدس می زنند.© BCCI/IPL

چنای سوپر کینگز (CSK) پس از شکست دادن پایتخت دهلی (دی سی) در آخرین بازی لیگ فصل خود در روز شنبه، جایگاه خود را در لیگ برتر هند (IPL) رزرو کرد. کمتر از 24 ساعت پس از بازی مقابل دی سی، راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره CSK در توییتر آمد و یک پست مرموز به اشتراک گذاشت. Jadeja تصویری را منتشر کرد و در توضیح آن با یک ایموجی “حتما” نوشت: “کارما به شما پاسخ خواهد داد، دیر یا زود مطمئناً خواهد شد.” در نتیجه، طرفداران اکنون دلیل پست Jadeja را حدس می زنند.

همسر او ریوابا در مورد این پست با عنوان: “راه خودت را دنبال کن”.

واکنش توییتر به این صورت است:

قهرمان چهار دوره CSK به رهبری MS Dhoni در اولین مسابقه مقدماتی هفته آینده به مصاف دارندگان Gujarat Titans که در صدر جدول 10 تیمی قرار دارد، خواهد رفت.

برنده مستقیماً به فینال در احمدآباد در 28 مه خواهد رفت و بازنده با برنده “حذف کننده” بین تیم های سه و چهار در مرحله دوم مقدماتی بازی می کند.

این فصل برای Dhoni که گمان می‌رود آخرین فصل خود را بازی می‌کند و جمعیت زیادی را با پوشیدن لباس زرد تیم‌ها به عنوان ادای احترام به کریکت‌باز افسانه‌ای جذب کرده، خاص است.

Dhoni، 41 ساله، هر چند طرفداران را حدس می زد و هنوز در مورد آهنگ قوی خود توضیحی نداده است.

ویکت بان و کاپیتان سابق هند در میان تشویق های شدید در زمین فیروز شاه کوتلا دهلی به چوب رفت و در مقابل راویندرا جادجا که یک توپ هفت توپ 20 زد، بدون شکست ایستاد.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله