IPL 2023: موهیت شارما همچنان تحت تاثیر قرار می‌دهد، در مقابل شوالیه سواران کلکته، شکار خیره‌کننده را به نمایش می‌گذارد. تماشا کردن

موهیت شارما شاردول تاکور را در جریان بازی KKR vs GT، IPL 2023 می گیرد.© BCCI/IPL

موهیت شارما روز شنبه در جریان بازی تیمش گجرات تایتانز در IPL 2023 مقابل کلکته نایت رایدرز در باغ ادن، شکار فوق العاده ای را به دست آورد. بازی با کاپیتان GT شروع شد که هاردیک پاندیا برنده پرتاب شد و اول کاسه را انتخاب کرد. KKR در اور سوم نارایان جاگادیسان بازکننده خود را از دست داد و شاردول تاکور به رتبه 3 صعود کرد. حرکت از KKR نتوانست طرف را سود بخشد زیرا ضربه خیره کننده موهیت به ضربه شاردول پایان داد.

لحظه درخشش در آخرین توپ از پنجمین اوور اینینگ KKR که توسط محمد شامی به توپ زده شد، فرا رسید. ضربان‌دار ضربه‌ای به طول سخت به شاردول زد، او سعی کرد توپ را روی موهیت، بازیکن میانی، ضربه بزند.

همانطور که مشخص شد، شاردول نتوانست توپ را به درستی زمان بندی کند و توپ در هوا بالا رفت. موهیت با دویدن پشت سر زمین خوبی را پوشاند و قضاوت فوق العاده ای برای گرفتن توپ انجام داد.

اینجا را تماشا کنید:

هاردیک پس از انتخاب کاسه در بازی، آب و هوا را دلیل تصمیم گیری عنوان کرده بود.

“ما اول کاسه میگیریم. فقط به خاطر آب و هوا، وقتی آمدیم هوا روشن بود و فکر می کردیم باید خفاش کنیم، اما اکنون تغییر کرده است. من از جایی که هستیم بسیار خوشحالم، 7 بازی رفت، 7 بازی دیگر در راه است. ما باید کریکت خوبی بازی کنیم و جواز حضور در پلی آف را کسب کنیم. از باخت ها نیز درس خواهیم گرفت، اما فقط باید کریکت ثابتی بازی کنیم. ما با یک تیم بازی می کنیم.”

در همین حال، نیتیش رانا گفت: “ما ابتدا می زدیم، DLS می توانست وارد معادله شود، اما هنوز هم اول ضربه می زدیم. همیشه مناطقی وجود دارد که می توانیم پیشرفت کنیم، ما تغییرات اجباری داشته ایم – جیسون روی مشکل کمر دارد. به جای او (رحمن الله) قرباز، هارشیت رعنا جایگزین اومش یداو شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله