IPL 2023: معین علی در مقابل سوپر غول‌های لاکنو شکار خیره‌کننده می‌گیرد. واکنش MS Dhoni همه چیز را می گوید. تماشا کردن

معین علی همه از جمله MS Dhoni کاپیتان چنای سوپر کینگز را با گرفتن یک شکار درخشان برای اخراج کاران شارما در جریان بازی با لاکنو سوپر جاینتز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز چهارشنبه حیرت زده کرد. کاران در طول اقامت خود در محل چین راحت به نظر نمی رسید و در تلاش برای آزاد کردن بازوهای خود، سعی کرد تحویل را مستقیماً روی سر معین بکوبد. با این حال، توپ‌زن بازتاب‌های فوق‌العاده‌ای برای گرفتن توپ از خود نشان داد، زیرا در آن سرعت تقریباً به دستانش می‌چسبید. ازدحام جمعیت پس از گرفتن او فوران کرد و حتی Dhoni نیز نتوانست از این تلاش شگفت زده شود.

آیوش بادونی در میان ویرانه‌ها با نیم قرنی باکلاس بر روی سطحی فقیر ایستاده بود، قبل از اینکه یک بارندگی شدید لاکنو سوپر غول‌ها و چنای سوپر کینگز را مجبور به تقسیم امتیاز کرد.

این اولین بازی در شانزدهمین دوره IPL است که به دلیل باران در اواسط راه متوقف شد.

باران در اوور 20 بازی را متوقف کرد اما در آن زمان بادونی که 44 بر 5 وارد زمین شد، تیمش را در موقعیتی قابل احترام در سطحی بسیار دشوار قرار داد.

بادونی، در توپ 33-59 خود، دو چهار و چهار شش را شکست و خلق و خوی او روی سطحی که برای بول‌بازان آهسته مساعد بود، ارزش طلا را داشت، زیرا در یک نقطه به نظر نمی‌رسید که LSG بتواند از مرز 125 دویدن عبور کند.

با 11 امتیاز از 10 بازی، LSG و CSK به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول امتیازی قرار دارند. LSG (+0.639) در مقایسه با CSK (+0.329) نرخ خالص بهتری دارد.

برنده شدن برای ماهندرا سینگ دونی بسیار خوب بود و تصمیم کاپیتان CSK برای اولین کاسه زنی توسط پرتاب کننده هایش روی سطحی که مطمئنا برای یک مسابقه جذاب T20 به اندازه کافی خوب نیست، تایید شد.

بیشتر توپ‌ها از سطح خارج می‌شدند و ضربه زدن از روی خط بر خلاف سطوح دیگر مانند معین علی 13/2 در 4 اور)، راویندرا جادجا (11/1 در 3 اوور) و ماهیش تیکشانا (11/1 در 3 اوور) بسیار دشوار بود. 2/37 در 4 اور) آنها را تحت بند محکم نگه داشت و همچنین در فواصل زمانی معین ویکت گرفت.

تسلط آنها به حدی بود که شش اینینگ اول در اوور پانزدهم به پایان رسید، زمانی که بادونی که در شماره 7 وارد شد، اسلوگ تیکشانا اسپینر سریلانکایی را از میانه ویکت عبور داد و در اوور بعدی یک ماکزیمم دیگر به دست آورد تا کمی حرکت کند. تیم او.

Dhoni که به درستی پیست را «ضخیم» ارزیابی کرد، معین را در اور چهارم وارد حمله کرد و تحویل پروازی که از کایل مایرز (14 ساله) برای شکستن غل و زنجیر دعوت می‌کرد، این ترفند را انجام داد، زیرا او فقط می‌توانست اسکی‌باز را به Ruturaj Gaikwad بد کند. عمیق

Manan Vohra (10) یک شوت دور بدون وجود را امتحان کرد و Krunal Pandya توسط Ajinkya Rahane لغزش شد.

توپ اینینگ ها مطمئناً توسط Jadeja ارسال شد، که یکی از آنها به سرعت چرخید، زیرا مارکوس استوینیس به جلو کشیده شد و متوجه شد که توپ به شدت از لبه بیرونی خود می چرخد ​​و میخ کنده شود.

ماندن 16 توپ کاران شارما برای 9 پر زحمت قبل از اینکه او به معین علی پیشنهاد بازی برگشت بدهد، واقعاً یک مشکل بود.

بدونی و نیکلاس پوران (20) سپس 59 را برای ویکت ششم اضافه کردند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله