IPL 2023: مربی CSK در مورد MS Dhoni برای “دوره طولانی تر ضربه نمی زند” این را می گوید

استفن فلمینگ، سرمربی چنای سوپر کینگز (CSK) پس از برد 27 ران تیمش مقابل دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند (IPL)، گفت که کاپیتان ام اس دونی به شیوه خاصی تمرین کرده است و تمرکز زیادی روی قدرت داشته است. ضربه زدن، زیرا او می داند که نمی تواند برای مدت طولانی ضربه بزند. ضربات تاولناک ام اس دونی و راویندرا جادجا و به دنبال آن حرکت سه ویکت ماتیشا پاتیرانا به CSK کمک کرد تا در مسابقه IPL 2023 خود در ورزشگاه MA Chidambaram در 27 ران پیروزی مقابل DC را به دست آورد.

در این مسابقه، دونی در حالی که بین ویکت‌ها می‌دوید، در حال تقلا و تکان خوردن بود.

“او (Dhoni) فقط به روش خاصی تمرین می کند. او می داند که برای مدت طولانی قرار نیست ضربه بزند و ما ضربات زیادی در پیش داشتیم. بنابراین، او واقعاً روی سه اور آخر تمرکز کرده است. [He] فلمینگ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: امروز بین دو ویکت به اندازه‌ای متحرک نبود، اما به شدت فشار آورد.

“بنابراین، او روی تمرین ضربه زدن بسیار قوی تمرکز کرده است، و شما می توانید مزایای آن را ببینید. او راحت است که می تواند در اطراف زمین بازی کند. ما می دانیم که او چقدر ضربه زننده خوبی است و دسترسی او به طور قطعی فلمینگ اضافه کرد: مناطق هنوز بسیار قوی هستند.

در IPL 2023، Dhoni این سفارش را کاهش داده است. او 96 دوش در هشت اینینگ با میانگین 48.00 به ثمر رسانده است. او تنها دو بار در این IPL اخراج شده است. او امسال بهترین امتیاز 32* را دارد. او امسال سه چهار و 10 شش را شکسته است. نرخ ضربه او 204.25 است.

پست های جدید  لیگ برتر هند ، مقدماتی 2 ، دهلیز مقابل پایتخت های SunRisers Hyderabad پیش نمایش: DC Face SRH با چشم در اسکله نهایی دوشیزه

فلمینگ پس از ثبت امتیاز قابل احترام 167/8 در 20 اور، گفت که بازیکنان با ریسک بالایی بازی می کنند و او از بازی های کوتاهی که تیمش را به امتیاز بالاتر از حد می رساند خوشحال است.

“این بازتابی از روشی است که بازی‌ها در حال حاضر انجام می‌شوند، بازیکنان با ریسک‌های بیشتری بازی می‌کنند و نحوه ساخت اینینگ‌ها کمی متفاوت است، بنابراین اگر شما را به بالاتر از حد خود برساند، من از این بازی‌ها راضی هستم.” گفت فلمینگ.

“آنچه امروز دیدید، شاید یک ویکت 160 تقریباً به 175-10 احتمالی تبدیل شده باشد، زیرا ما قصد مثبتی از طریق شراکت و بازی تهاجمی داشتیم. Dube نمونه خوبی از آن است، Rayudu و سپس MS در پایان. ما ایجاد کردیم. به اندازه ای است که بتوانیم از بازی جلو بیفتیم که با وجود اینکه هفت ویکت را از دست دادیم، خوشحالیم.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله