IPL 2023: مربی CSK، استفن فلمینگ، بمب MS Dhoni Injury را رها کرد.

چنای سوپر کینگز (CSK) روز چهارشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 تقریباً یک پیروزی قهرمانانه مقابل راجستان رویالز (RR) به دست آورد. این کاپیتان MS Dhoni بود که تا پایان شکست ناپذیر باقی ماند، اما به 5 ران از توپ نهایی برای پیروزی در مسابقه نیاز داشت، “Thala” نتوانست توپ را به مرز ارسال کند. نتیجه این بود که راجستان به پیروزی 3 ران دست یافت. با این حال، پس از بازی، استفن فلمینگ، مربی CSK، خبر نگران کننده ای را منتشر کرد و گفت که دونی از زانو آسیب دیده است.

Dhoni در حالی که برخی از شش های علامت تجاری خود را اجرا می کرد، به ویژه در برابر اسپینرها، لمس عالی به نظر می رسید. Dhoni 32 گل از 17 توپ را با کمک یک مرز و 3 توپ به ثمر رساند و همکاری ارزشمندی با Ravindra Jadeja ایجاد کرد که 25 توپ از 15 توپ را به ثمر رساند.

در فینال اور مقابل ساندیپ شارما، که به 21 ران از 6 توپ آخر نیاز داشت، دونی توانست دو شش ضربه را در اوور بزند، اما ساندیپ برگشت و پیروزی 3 ران را برای تیمش رقم زد.

فلمینگ در مورد Dhoni فاش کرد که کاپیتان فرنچایز از آسیب زانو رنج می‌برد، اما همچنان می‌توانست کارهای خارق‌العاده‌ای در وسط انجام دهد.

او در حال پرستاری از مصدومیت زانو است که می‌توانید در برخی از حرکاتش مشاهده کنید. این تا حدودی او را مختل می‌کند. آمادگی بدنی او همیشه بسیار حرفه‌ای بوده است. او یک ماه قبل از شروع مسابقات می‌آید. او بازیکن بزرگی است. ما هرگز در مورد آن شک نداریم. فلمینگ در کنفرانس مطبوعاتی گفت: او فقط شگفت انگیز است.

در حالی که تایید شده است که Dhoni مصدوم است، فلمینگ پیشنهاد نکرد که مشکل زانو می‌تواند Dhoni را از انجام بازی‌های آینده برای CSK منصرف کند.

فلمینگ تایید کرد که چنای همچنین قرار است سیساندا ماگالا را برای چند هفته از دست بدهد.

“متاسفانه دست ماگالا شکافته شد، بنابراین او نتوانست آن دو اور آخر را انجام دهد. و همینطور با دیپک چهار در بازی گذشته، بنابراین ما بر روی منابع بسیار ناچیز کار می کنیم. اما ما تنها تیمی نیستیم که چنین چیزی را داریم.” ” فلمینگ گفت: “من فکر می کنم بسیاری از بازیکنانی که از یک فصل بزرگ داخلی بیرون می آیند کمی شکسته اند، اما ما فقط باید راه حل هایی پیدا کنیم.”

“بنابراین ما این کار را در چهار روز آینده انجام خواهیم داد. اما، بله، هنوز ایده آل نیست. کاپیتان باید روی پای خود فکر کند (اگر ورزشکاران مدام مصدوم می شوند). ویبینگ)، و او روز خوبی را سپری نکرده بود، اما ویکت (جوس) باتلر را گرفت که خوب بود.

مربی CSK افزود: “و شما بازیکنان جوانی مانند آکاش (سینگ) دارید که برای اولین بازی خود به میدان می آیند و باید چند اور کلیدی را انجام دهند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله