IPL 2023: لحظه دلچسب MS Dhoni با دختر 2 ساله SRH Pacer. تماشا کردن

MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، لحظات شیرینی را با دختر دو ساله T Natarajan، بازیکن سریع سانرایزرز حیدرآباد، پس از رویارویی آنها در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز شنبه به اشتراک گذاشت. در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، دونی در حال تعامل با خانواده ناتاراجان دیده می‌شود و کاپیتان سابق هند به دختر ناتاراجان گفت که خودش یک دختر دارد و سپس با او دست داد. در ویدئویی که CSK پس از بازی خود مقابل لاکنو سوپر جاینتز منتشر کرد، دونی نیز در حال تعامل با دختر کریشناپا گوتهام دیده شد.

ضربه شکست ناپذیر 77 ران دوون کانوی و طلسم باشکوه راویندرا جادجا به چنای سوپر کینگز (CSK) کمک کرد تا با 7 ویکت بر سان رایزرز حیدرآباد (SRH) پیروز شود.

CSK تعقیب و گریز 135 نفره خود را با روتوراج گایکواد آغاز کرد که مرزی را برای تحویل بوونشوار کومار به هم زد. Gaikwad و Devon Conway شروعی تماشایی با خفاش داشتند و بلافاصله فشار را کاهش دادند. این دو به بهترین شکل از محدودیت‌های میدانی استفاده کردند و با حرکت به 60/0، 23 دور نهایی پاورپلی تولید کردند.

هر دو بازکننده به خوبی از یکدیگر تعریف کردند و چنای سوپر کینگز در حال تعقیب و گریز بودند. دوون کانوی تنها با 34 تحویل نیم قرن به پایان رسید، زیرا تیم میزبان در نیمه راه 86 بر 0 بود.

SRH در نهایت به یکی از غیرمعمول‌ترین راه‌ها به موفقیت دست پیدا کرد، زیرا گایکواد در انتهای غیرمهاجم پس از تماس توپ با دست عمران مالک در مسیر تعقیب‌کننده او از کار افتاد. میهمانان تسلیم نشدند زیرا مایانک مارکانده در کمترین زمان ویکت های آجینکیا راهانه و بازیکن ضربه ای آمباتی رایودو را به دست آورد.

با این حال، کانوی در پایان شکست ناپذیر باقی ماند و کار را برای CSK به پایان رساند، که یک پیروزی بالینی را با 7 ویکت کامل کرد.

پیش از این، پرتاب سه ویکت Jadeja به CSK کمک کرد SRH را به 134/7 محدود کند. برای CSK، Jadeja سه کوله کرد در حالی که Akash Singh، Maheesh Theekshana و Matheesha Pathirana هر کدام یک ویکت به دست آوردند. برای SRH، آبیشک شارما با 34 بر 26 بالاترین امتیاز را به ثمر رساند در حالی که راهول تریپاتی 21 ران بازی کرد.

CSK که اول به میدان رفت، شروع خوبی داشت، زیرا بولرهای آنها هری بروک و آبیشک شارما بازکنان Sunrisers Hyderabad را با بولینگ باکیفیت خود نگه داشتند. در اور پنجم بازی، آکاش سینگ اولین خون خود را به دست آورد و بروک بازکننده SRH را برای امتیاز انفرادی خود 18 حذف کرد.

پس از آن راهول تریپاتی، کتک زن راست دست، برای زدن خفاش بیرون آمد. تریپاتی و آبیشک در حالی که مدام دویدن را برای تیم خود انباشته می کردند و مرتباً مرزها را به هم می زدند، مسئولیت SRH را بر عهده گرفتند. با این حال، شراکت آنها توسط راویندرا جادجا شکسته شد و آبیشک را که به خوبی آماده شده بود در اور دهم بازی به مدت 34 اخراج کرد.

ویکت آبیشک، باتر راست دست و کاپیتان آیدن مارکرام را به کریس دعوت کرد. حیدرآباد دو بازیکن اصلی خود را در کمتر از دو اور از دست داد زیرا جادجا ابتدا تریپاتی را 21 دفع کرد و سپس در سیزدهم مقابل ماهیش تیکشانا مارکرام را با 12 اخراج کرد.

هاینریش کلاسن امتیازات را حفظ کرد و ویکت ها در انتهای دیگر به 91/4 سقوط کردند. جادجا سومین ویکت خود در این مسابقه را به دست آورد و مایانک آگاروال را برای 2 در اوور چهاردهم بازی اخراج کرد.

کلاسن کمی مقاومت نشان داد و به دویدن ادامه داد در حالی که مارکو یانسن نقش لنگر را بازی می کرد. با این حال، مقاومت ضربات پروتئاس در نهایت به دست ماتیشا پاتیرانا پایان یافت. پس از آزار دادن کلاسن با یک سری تحویل هوشمند، سرانجام پاتیرانا از خمیر دردسرساز خارج شد و او را تحت پوشش قرار داد.

واشنگتن ساندار سپس به خفاش آمد. با این حال، چند ضربه معقول توسط ساندار و مارکو یانسن در دو اور آخر باعث شد که تیم آنها در مجموع 134 بر 7 در هیئت مدیره ثبت کند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله