IPL 2023: “غیرقابل گذشت” – گپ پس از مسابقه ویرات کوهلی با یاشاسوی جیسوال ویروسی شد. تماشا کردن

تماشا کردن:

ویرات کهلی و یاشاسوی جیسوال© توییتر

رویال چلنجرز بنگلور در مسابقه IPL 2023 خود در روز یکشنبه در جیپور با 112 دویدن پیروزی بزرگی را در برابر راجستان رویالز به ثبت رساند. با انتخاب خفاش، RCB مجموعاً 171/5 را در 20 اور پست کرد، که به مدت نیم قرن از Faf du Plessis و Glenn Maxwell انجام شد. بعداً، پس از اینکه وین پارنل با حرکت سه ویکت خود، ستون فقرات ترکیب ضربه‌ای آنها را شکست، RR تنها برای 59 بازی باندل شد. با این حال، یک لحظه پس از بازی تبدیل به یکی از مهمترین رویدادهای روز شد زیرا ویرات کوهلی، ستاره RCB با یاشاسوی جیسوال، باتر RR تعامل داشت، که به دلیل اردک اخراج شد.

در ویدئویی که در IPL توییتر منتشر شد، کوهلی در حال تعامل با جیسوال و به اشتراک گذاشتن نکاتی با این مرد 21 ساله دیده شد. این ویدیو به زودی در شبکه های اجتماعی منتشر شد زیرا هواداران تحت تأثیر رفتار ورزشی هر دو بازیکن قرار گرفتند.

این روز ناامیدکننده ای برای جیسوال بود، زیرا محمد سراج بدون باز کردن آمار انتخاباتی خود از سمت خود برکنار شد. باتر جوان پس از انجام یک ضربه بزرگ 98 * ران مقابل کلکته نایت رایدر به این مسابقه آمد، جایی که سریعترین پنجاه توپ (13 توپ) را در تاریخ IPL ثبت کرد.

با آمدن به مسابقه، در تعقیب 172 برای یک برد، رویالز متحمل یک فروپاشی ضربه ای خیره کننده شد که تنها با 10.3 اوور به عنوان سومین مجموع کمترین در تاریخ IPL با تنها شیمرون هتمایر (35 توپ از 19 توپ) و جو روت (10 توپ شکست) قرار گرفتند. 15 توپ) با ارقام دو رقمی به ثمر می رسد.

این دومین کمترین مجموع RR بود، زیرا آنها توانستند با یک ران از کمترین رقم قبلی خود یعنی 58 در مقابل همان حریفان در سال 2009 عبور کنند.

باترهای RR نتوانستند به مبارزه بپردازند در حالی که به شوت زدن ادامه می‌دادند، در حالی که موقعیت ایجاب می‌کرد که برای مدتی روی یک ویکت آهسته و حیله‌گر بمانند.

بولرهای RCB از عدم کاربرد باترهای RR و حس بازی استفاده کردند زیرا همه آنها با ویکت برگشتند. وین پارنل با سه ویکت برای 10 ران از سه اوور خود، منتخب بولرها بود. مایکل بریسول و کارن شارما هر کدام دو ویکت و محمد سراج و گلن ماکسول هر کدام یک ویکت گرفتند.

با این برد، RCB با 12 امتیاز از 12 بازی به رده پنجم پرید تا در رقابت برای حضور در پلی آف باشد در حالی که RR با 12 امتیاز از 13 بازی به رده ششم سقوط کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله