IPL 2023: دیوانگی طرفداران در اطراف MS Dhoni، CSK به سقف در دهلی می رسد. تماشا کردن

IPL 2023: دیوانگی طرفداران در اطراف MS Dhoni، CSK به سقف در دهلی می‌رسد.  تماشا کردن

هواداران در خیابان های دهلی ازدحام کردند و اتوبوس CSK را قبل از بازی محاصره کردند.© توییتر

کاپیتان اسبق هند، ام اس دونی، هر جا که می رود، محبوب است. حمایت او از طرفداران بی نظیر است. قبل از بازی چنای سوپر کینگز (CSK) مقابل دهلی کپیتالز در استادیوم آرون جیتلی، هواداران در خیابان‌ها ازدحام کردند و اتوبوس تیم مسافر را محاصره کردند تا نگاهی اجمالی به کاپیتان سابق هند بیندازند. در ویدئویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، یک طرفدار اتوبوس CSK را محاصره کرد و در نتیجه ترافیک عظیمی به وجود آمد. دسته رسمی توییتر CSK نیز تصویری از هواداران در اطراف اتوبوس تیم را به اشتراک گذاشت.

Dhoni موفق شد در مسابقه مهم خود در IPL 2023 مقابل DC بکوبد.

این مسابقه برای شانس پلی آف CSK که با هفت برد، پنج باخت و یک بدون نتیجه از 13 مسابقه در رده دوم قرار دارد، بسیار مهم است.

آنها در مجموع 15 امتیاز دارند و آخرین مسابقه خود را به نایت رایدر کلکته واگذار کردند.

دی سی خارج از رقابت است، از 13 بازی 5 برد، 8 باخت و مجموعا 10 امتیاز کسب کرده است. آنها در بازی قبلی خود مقابل پنجاب کینگز پیروز شدند و می توانند جشن امروز CSK را خراب کنند.

Dhoni کاپیتان CSK در هنگام بازی گفت: “ما ضربه می زنیم. ما از همان بازی اول تلاش کرده ایم که بازی ها را ببریم. ما با همان یازده نفر بازی می کنیم، یازده متعادل است و نیازی به ایجاد تغییرات زیادی نداریم. بازی روز. با پیشرفت مسابقه، زمین نیز کند می شود، به همین دلیل است که ما می خواستیم اول ضربه بزنیم. در تورنمنتی مانند این، بازی های خوب و بد خواهیم داشت، باید از بازی یاد بگیریم و این چیزی است که من می خواهم. جوانان یاد بگیرند.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله