IPL 2023: تلاش میدانی شگفت انگیز هری بروک، همه را شگفت زده می کند. واکنش میچل مارش ویروسی است

هری بروک ممکن است در این خفاش نقش چندانی نداشته باشد، اما ملی‌پوش انگلیسی همه از جمله میچل مارش را با تلاش خیره‌کننده‌اش در زمین بازی در جریان دیدار سان‌رایزرز حیدرآباد و دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز شنبه شگفت‌زده کرد. مارش در طول 10 تحویل را به شدت کوبیدهفتم بیش از اینینگ های DC و احساس می شد که توپ به راحتی مرز را پاک می کند. با این حال، بروک برنامه‌های دیگری داشت زیرا آن را در یک دست گرفت و توانست آن را به موقع به عقب برگرداند تا مرز را نجات دهد. لحظه‌ای بود که هواداران فکر می‌کردند که او می‌تواند توپ را کامل کند، اما او کمی لیز خورد و توپ از دسترس او خارج شد.

مارش از این تلاش غافلگیر شد و حتی او بروک را برای ورزشکاری اش تشویق کرد.

SRH با یک عملکرد بازگشتی عالی از بولرهای Sunrisers حیدرآباد، پایتخت دهلی را به 188/6 محدود کرد، علیرغم نیم قرن فعالیت فیل سالت و میچل مارش، و در روز شنبه در ورزشگاه آرون جیتلی در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) خود با 9 ران پیروزی در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) پیروز شدند.

همکاری فیل سالت و میچل مارش از 112 برای ویکت دوم، یک پلت فرم محکم برای دی سی فراهم کرده بود، با این حال، پس از اخراج آنها، دی سی حرکت خود را از دست داد و ویکت های خود را در فواصل زمانی منظم از دست داد.

پست های جدید  LSG Skipper KL Rahul به دلیل حفظ نرخ بیش از حد آهسته ۱۲ لک جریمه شد

سالت پنجاه گل دختر خود را به ثمر رساند و 59 گل از 35 توپ به ثمر رساند. مارش در هر دو بخش بازی کرد و 63 توپ از 39 توپ به ثمر رساند و همچنین چهار ویکت گرفت، اما عملکرد او بی نتیجه ماند.

بول کاران SRH با بولینگ موثر خود در پنج اور آخر پیروز شدند. مایانک مارکانده دو ویکت، بووانشوار کومار، آکال حسین، تی ناتاراجان و آبیشک شارما هر کدام یک ویکت گرفتند.

هاینریش کلاسن با زدن 53 توپ از 27 توپ، 50 توپ را به ثمر رساند. آبیشک 67 گل از 36 توپ به ثمر رساند. اولین بازیکن آکال حسین یک توپ موثر با 16 توپ از 10 بازی کرد.

میچل مارش بهترین انتخاب برای پایتخت دهلی بود. او چهار ویکت گرفت و 27 ران را واگذار کرد. ایشانت شارما و آکسار پاتل هر کدام یک ضرب را اخراج کردند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله