IPL 2023: “تعظیم به عظمت” – ادای احترام ویژه بازیکنان رویال چلنجرز بنگلور به ویرات کوهلی. تماشا کردن

تماشا کردن:

RCB’s gout تعظیم© توییتر

رویال چلنجرز بنگلور روز پنجشنبه در برابر سانرایزرز حیدرآباد یک پیروزی بزرگ به ثبت رساند و امیدهای خود را برای پلی آف IPL 2023 زنده نگه داشت. با تعقیب 187، RCB مسابقات را با هشت ویکت و چهار توپ در دست به پایان رساند، که همچنین نرخ دوندگی خالص آنها را بهبود بخشید. جدا از چنین برد بزرگ، لحظه ای که مطمئناً به نقطه برجسته شب تبدیل شد، قرن شگفت انگیز ویرات کوهلی بود که تنها در 62 تحویل به دست آمد. ضرب ستاره با اجرای قدرتمند خود که با 12 مرز و چهار عدد شش بند بود، همه را شگفت زده کرد.

این ششمین تن IPL کوهلی بود که پس از چهار سال وقفه به دست آمد. لحظه ای که او به رقم های سه گانه رسید، کل کشتی RCB او را تشویق کردند و به او تعظیم کردند تا ضربه تاولناک او را تشویق کنند.

این ویدیو به زودی در رسانه های اجتماعی منتشر شد زیرا هواداران به شدت تحت تأثیر ژست شیرین بازیکنان RCB قرار گرفتند.

هاینریش کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و شش شش شش و هشت چهار را در جریان ضربه 104 ران 51 توپی خود به ثمر رساند تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.
اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

کوهلی در ناک 63 توپی خود چهار ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود 7 ضربه چهار و دو شش ضربه زد و آن دو در یک مسترکلاس تعقیب و گریز به پایان رسیدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله