IPL 2023: تایتان های گجرات که احیا می شوند در راه احیای شوالیه سواران کلکته ایستاده اند

تایتان‌های گجرات که احیا شده‌اند، با یک واحد بولینگ پرقدرت، در راه امیدهای احیای شوالیه سواران کلکته قرار می‌گیرند، زمانی که دو تیم در روز شنبه در IPL شمشیر را به هم بریزند. کمپین نادرست تیم میزبان در نهایت پس از اینکه آنها به طور هماهنگ شلیک کردند تا با یک برد متقاعد کننده در بنگلور، 4 بازی شکست خورده خود را قطعی کنند، به راه افتاد. در فصلی که دو ستاره کارائیب آندره راسل و سونیل نارین هنوز اخراج نشده اند، تیم کم سابقه KKR بدون کاپیتان همیشگی خود شریاس آییر ممکن است فقط یک برگ برنده در جیسون روی پیدا کرده باشد.

این مرد انگلیسی با یک نیم قرن آتشین سرعت را برای بازیکنانی مانند Nitish Rana، Rinku Singh و David Wiese تنظیم کرد تا از آنها استفاده کنند و مجموع پیروزی 201 را در برابر رویال چلنجرز بنگلور ثبت کنند.

روی که تنها در ششمین مسابقه فصل خود حضور داشت، امتیازات 43، 61 و 56 را در سه مسابقه به دست آورد و ضربات KKR بار دیگر حول او خواهد بود.

این برد KKR را به هفتم جدول رده بندی 10 تیمی رساند، اما آنها هنوز راه زیادی برای صعود به پلی آف دارند.

از اینجا به بعد، KKR (شش امتیاز) باید حداقل 5 بازی از 6 بازی باقیمانده خود را برنده شود تا بتواند صعود خود را در پلی آف تضمین کند.

از شش مسابقه، KKR دو بازی خارج از خانه انجام می دهد، از جمله یک بازی در چنای، و کاپیتان رانا و مربی چاندراکانت پاندیت، در مقابل مدافع عنوان قهرمانی تحت رهبری پاندیا قرار خواهند گرفت.

پاندیا یک الگوی عالی T20 ارائه کرده است و توانایی او در مهر و موم کردن مسابقات نزدیک چشم همه را به خود جلب کرده است، به خصوص پس از اینکه آنها در حالی که از 135 در مقابل 6 دفاع ناچیز 135 برای 6 دفاع می کردند، آنها Super Giants را خفه کردند.

پاندیا از ژانویه 2022 به عنوان کاپیتان فاش شده است و در 23 بازی از 31 مسابقه با درصد پیروزی 76.67 پیروز شده است.

GT (10 امتیاز از هفت مسابقه) یک واحد خوب بوده است و به نظر می رسد برای صعود متوالی در پلی آف آماده است و با یک مسابقه در دست پشت سر راجستان رویالز در نرخ خالص دوندگی قرار دارد.

تایتان ها به یک ترکیب وسوسه انگیز بولینگ در هند پیسر محمد شامی می بالند که همراه با پاندیا به اندازه کافی در پاورپلی بال زدن ایجاد کرده اند.

شامی با حرکت ظریف انگشتانش در اطراف درز هنگام زایمان، این کار را بسیار آسان کرده است و وقتی به “زمین خانه” خود بازگردد، از این چالش لذت خواهد برد.

پاندیا نیز سرعت خود را افزایش داده است، چیزی که او هنگام اخراج همتای هندی بمبئی خود روهیت شارما با تحویل 144 کیلومتر در ساعت نشان داد.

اما افرادی مانند رانا و رینکو با بزرگترین چالش زمانی که در مقابل اسپینرهای GT به رهبری رشید خان حیله گر قرار می گیرند، که متحد جدیدی در هموطن خود نور احمد پیدا کرده است، روبرو خواهند شد.

با پیروی از رشید، اسپینر 20 ساله دست چپ به خصوص در اوورهای میانی بی امان بوده است.

زمانی که آنها در تعقیب 208 خود MI را به 152 برای 9 خفه کردند و نور با ارقام 3 برای 37 که شامل پوست سر ارزشمند سوریاکومار یاداو بود، به نمایش درآمد.

با شوبمن گیل خوش فرم (دهه پنجاه) در راس و سه نفر قدرتمند دیوید میلر، آبیناو منوهار و راهول تواتیا در نیمه پایینی، GT همچنین دارای یک واحد ضربتی بی باک است.

باید دید که نیروی چرخشی KKR چگونه با چالش بولینگ با تایتان‌ها کنار می‌آید، تایتان‌ها نیز «پسر خانه» را خواهند داشت که به دنبال شلیک در بالای صفحه با گیل است.

وارون چاکراوارتی و سویاش شارما، لگ‌اسپینر تازه‌کار، که ترکیبی برنده را در برابر RCB تشکیل دادند، در پنج مسابقه با نارین کهنه‌کار، حجم کار را به اشتراک گذاشته‌اند.

دپارتمان بولینگ پیس نیز اعتماد به نفس زیادی را القا نمی کند زیرا KKR همچنان به دنبال ترکیبی عالی است و تنها Umesh Yadav در تمام هشت مسابقه خود به عنوان بازیکن معمولی حضور دارد.

آنها اولین بازی خود را به Vaibhav Arora، Kulwant Khejroliya و David Wiese داده اند، در حالی که افرادی مانند تیم ساوتی، لاکی فرگوسن و Shardul Thakur همگی صندلی موزیکال را بازی کرده اند.

اما هیچ یک از آنها، از جمله Yadav کهنه کار هندی، تحت تأثیر قرار نگرفتند.

با این حال، تاکور، هندی در سراسر جهان، نام خود را برنده می‌کند و KKR ممکن است او را برای تساوی فراخواند.

جوخه سواران شوالیه کلکته: نیتیش رانا (ج)، جیسون روی، ونکاتش ایر، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، لاکی فرگوسن، اومش یداو، تیم ساوتی، هارشیت رانا، وارون چاکروارتی، آنوکول روی، رینکو سینگه، ن. ، ویبهاو آرورا، سویاش شارما، دیوید ویزه، کولوانت خجرولیا، لیتون داس، ماندیپ سینگ، رحمان الله گورباز و آریا دسایی.

تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسان، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگالکان، دریپ سانگواند ، جایانت یاداو، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودین اسمیت، کی اس بهارات، شیوام ماوی، ارویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

شروع مسابقه: ساعت 15:30

موضوعات ذکر شده در این مقاله