IPL 2023: “به خوبی شروع نشد” – نقد صادقانه روهیت شارما از اجرای صحنه گروهی سرخپوستان بمبئی

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، اگر هندی‌های بمبئی علیرغم پیروزی آسانشان مقابل سانرایزرز حیدرآباد در آخرین بازی لیگ خود در روز یکشنبه، به پلی‌آف IPL نرسند، کسی را سرزنش نمی‌کند. روهیت با کامرون گرین که اولین IPL صد خود را به ثمر رساند در حالی که MI با هشت ویکت به خانه رسید، یک گل نیم قرن به ثمر رساند و یک قرن به علاوه برای ویکت دوم مشترک شد. علیرغم 16 امتیاز با 8 برد، مسابقه عصر RCB تحت تاثیر باران مقابل گجرات تایتانز سرنوشت MI را رقم خواهد زد، زیرا یک بازی متروکه یا شکست تیم Faf du Plessis تنها راه رو به جلو برای مردان روهیت است.

روهیت در پس از بازی گفت: “ما با این طرز فکر آمدیم، می‌خواستیم برنده شویم و نگران اتفاقات دیگری نباشیم. آنچه را که می‌توانید کنترل کنید، می‌توانید کنترل کنید و سپس به بهترین‌ها امیدوار باشید. من با کسی صحبت نکرده‌ام.” مراسم معرفی

“اگر این کار را انجام ندهیم، خودمان را برای آن مقصر می‌دانیم. اگر این کار را انجام دهیم، تمام اعتبار را به پسرها می‌دهم. اینطور کار می‌کند. سال گذشته، ما لطف بزرگی به RCB کردیم. کاپیتان MI گفت، امیدوارم به نتیجه ای که به دنبالش هستیم برسیم.

با این حال، او اعتراف کرد که تیم آنها کریکت خوبی را در برخی از لحظات حساس بازی نکرد، از جمله بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز، زمانی که محسن خان از 11 ران در فینال اوور دفاع کرد.

“ما خیلی چیزها را درست انجام دادیم. ما خوب شروع نکردیم و سپس سه برد را با یورش بردیم. لحظات مهم بازی که از دست دادیم – لحظات زیادی از این قبیل بود.” وی سپس به چند نمونه اشاره کرد.

“بازی مقابل پنجاب در اینجا که ما به 34 توپ نیاز داشتیم، 18 توپ بازی می‌کردیم، احتمالاً می‌توانستیم خوب بازی کنیم. و آخرین بازی مقابل LSG، بازی را پس از نیمه اول اینینگ در دست داشتیم. نمی‌توانیم نگاه کنیم. گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد.” هم تیمی او سوریاکومار یاداو، که 500 دوش در این فصل را انجام داده است، گرین را به خاطر تلاش فوق العاده اش تحسین کرد.

او لیاقت 100 را داشت. تا آنجا که به NRR مربوط می شود، چیزی برای دیدن نداریم. بنابراین می خواستیم یک 100 ویژه را ببینیم.

“ما احساس می‌کردیم که اگر بتوانیم آنها را به 200 یا 210 کاهش دهیم، احساس می‌کردیم که قابل دریافت است. وقتی در اتاق نشسته بودم، فکر کردم که ناگهان چه اتفاقی افتاده است. اما سپس روی آنچه در چند ماه گذشته برای من کار کرده است تمرکز کردم. بسیار خوشحالم. فصل گذشته است، اگر تا به حال به این مرحله رسیده بودیم، خوب بود.” آیدن مارکرام، کاپیتان سان‌رایزرز حیدرآباد، پس از یک جایگاه عالی بین مایانک آگاروال (85) و ویورانت شارما (69) احساس کرد که تیمش به بیش از 200 نفر در یک عرشه مسطح مانند وانکهد نیاز دارد.

“این یک تلاش شایسته با خفاش امروز بود. شما به بیش از 200 بازی مقابل MI نیاز دارید. پسران خوب بازی کردند، متاسفانه در سمت اشتباه قرار گرفتند. امسال چالش بزرگی بود (رهبری تیم)، گروه بزرگی از بچه ها ما در تیم جوان هستیم، گروهی عالی برای حضور.

درباره شراکت ویورانت و آگاروال برای یک قرن، کاپیتان تماماً برای آنها تحسین شد.

“این یک فرصت برای بچه ها بود و آنها آن را با هر دو دست گرفتند. شخصی مانند کلاسی (کلاسن) و بووی (بوونشوار) به طور مداوم در طول فصل عملکرد خوبی داشت.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله