IPL 2023: بازی تحت MS Dhoni یا Virat Kohli؟ مبارزه جو روت مشهود است. تماشا کردن

جو روت در IPL 2023© BCCI

MS Dhoni و Virat Kohli از موفق‌ترین کاپیتان‌های تیم کریکت هند هستند، اما وقتی از او پرسیده شد که او می‌خواهد زیر نظر چه کسی بازی کند، جو روت، کاپیتان سابق انگلیس، پاسخ خنده‌داری داشت. در ویدئویی که توسط راجستان رویالز ارسال شد، از روت خواسته شد که بین چندین گزینه یکی را انتخاب کند و هنگامی که از روت در مورد کاپیتانی کوهلی و دونی پرسیده شد، روت تصمیم گرفت مستقیم راه برود و هیچ پاسخ قطعی ندهد. روت برای این فصل بخشی از فرنچایز بوده است اما تا به حال حتی یک بازی هم انجام نداده است.

رویال‌های راجستان در روز جمعه در مصاف با گجرات تایتان‌ها با چالشی سخت روبرو هستند.

تیم تحت رهبری سانجو سامسون استعدادهای زیادی دارد اما اخیراً نتوانسته است یک پیروزی را حفظ کند. راجستان در 6 بازی اخیر خود سه بازی را باخته و همین تعداد را برده است.

در آخرین مسابقه خود مقابل هندی‌های بمبئی، بخش بولینگ بسیار ترسناک نتوانست از 212 دفاع کند. ترنت بولت، سر نیزه، جیسون هولدر، اسپینر یوزوندرا چاهال و کولدیپ سن، همگی درز کردند. آنها به نمایش بهتر در خانه در روز جمعه امیدوارند.

سلطنتی ها می توانند از این واقعیت که در اوایل فصل در برابر GT پیروز شدند کمی آرامش بگیرند. راجستان از قدرت شلیک در ترکیب ضربات خود برای انباشته کردن دوها برخوردار است. یاشاسوی جیسوال جوان از عملکرد خوبی برخوردار است اما تیم برای اخراج به سه نفر از جوس باتلر، سانجو سامسون و شیمرون هتمایر نیاز دارد.

برد راجستان که دارای نرخ خالص دوندگی 800 است، در استادیوم ساوای من سینگ، آنها را به بالای جدول خواهد رساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله