IPL 2023: “او بیمار شد و 7-8 کیلو وزن کم کرد” – به روز رسانی تکان دهنده هاردیک پاندیا در یاش دیال

Yash Dayal در حال بازی برای گجرات تایتان ها در IPL 2023© BCCI

یاش دیال از زمان واگذاری 31 ران در فینال مقابل کلکته نایت رایدرز، برای گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 حضور نداشته است. رینکو سینگ این بازیکن سرعتی جوان را نزد تمیزکننده‌ها برد که در پنج توپ پایانی مسابقه، پنج شش‌سنگ زد تا بازی را برای تیمش قطعی کند. این باخت برای این جوان بسیار ناراحت کننده بود و سوالات زیادی در مورد غیبت او از آن بازی پرسیده شد. پس از پیروزی GT بر سرخپوستان بمبئی در روز سه شنبه، کاپیتان هاردیک پاندیا به روز رسانی مهمی در مورد Dayal و در دسترس بودن او ارائه کرد.

من نمی توانم آن را تایید کنم (در مورد شانس او ​​برای بازی دوباره در این فصل). او بعد از آن مسابقه مریض شد و 7-8 کیلو وزن کم کرد. در آن دوره شیوع عفونت ویروسی وجود داشت و همچنین به دلیل فشارهایی که او با آن مواجه بود، در حال حاضر وضعیت او برای حضور در میدان خوب نیست. از دست دادن کسی در پایان روز به سود کسی است. زمان زیادی طول می کشد تا او را در زمین ببینیم.»

وضعیت خانه دیال نیز پس از بازی مقابل KKR دچار مشکل شد.

پدرش چاندراپال دیال در تعامل با PTI به یاد می آورد: «دیروز یک کابوس بود.

دختر متخصص تغذیه او، شوچی، که از نیازهای غذایی برادر کوچکترش مراقبت می کند، از مادرش مراقبت می کرد. اما پدرها معمولاً باید قوی باشند و همینطور چاندراپال، که زمانی ویزی تروفی را برای دانشگاه‌های منطقه شمال بازی می‌کرد.

چاندراپال گفت: “این لحظاتی هستند که ورزش از آنها تشکیل شده است. حتی در زندگی با شکست مواجه می شوید، مهم است که قوی تر بایستید.”

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله