IPL 2023: افسانه انگلستان نگاهی «غیرمحبوب» دارد، تن ستاره سان‌رایزرز حیدرآباد را نسبت به ویرات کوهلی انتخاب می‌کند.

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در طول IPL 2023© BCCI

قرن ویرات کوهلی بر نوبت هاینریش کلاسن سایه افکند زیرا رویال چلنجرز بنگلور سانرایزرز حیدرآباد را شکست داد تا گامی بزرگ به سمت صعود به مرحله پلی آف در روز پنجشنبه بردارد. کلاسن در رساندن SRH به یک مجموع رقابتی بسیار مهم بود، اما اینینگ‌های خاص کوهلی همراه با ضربه سخت دیگری از Faf du Plessis بود که ثابت کرد تفاوت‌ساز برای RCB بود. با این حال، کوین پیترسن، کاپیتان سابق تیم کریکت انگلیس، نظر نامطلوبی داشت زیرا گفت که به تلاش کلاسن بالاتر از کوهلی امتیاز خواهد داد، زیرا کریکت‌کنندگان SRH در مقایسه با RCB از آن پشتیبانی نمی‌کنند.

“اجازه دهید یک فکر نامطلوب بگویم. هاینریش از این دو بهتر بود. اینینگ های کلاسن بهتر بود. تصور کنید عضوی از تیمی باشید که در حال حاضر بیرون رفته است، با حمایت کمی. بازی برای تیمی که بسیار ناکارآمد است… این فوق العاده است.

روشی که کلاسن امروز بازی کرد فوق العاده بود.

هاینریش کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و شش شش شش و هشت چهار را در جریان ضربه 104 ران 51 توپی خود به ثمر رساند تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.

اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

کوهلی در ناک 63 توپی خود چهار ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود 7 ضربه چهار و دو شش ضربه زد و آن دو در یک مسترکلاس تعقیب و گریز به پایان رسیدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله