IPL 2023: “آیا تایمر DRS یک شوخی است؟” – توییتر پس از بررسی دیرهنگام Wriddhiman Saha، داور را منفجر کرد

گجرات تایتانز در دیدار خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 روز سه شنبه در احمدآباد هندی های بمبئی را به طور جامع شکست داد، اما این مسابقه بدون سهم انصافی از جنجال نبود. در اور سوم مسابقه، Wriddhiman Saha در بولینگ آرجون تندولکار، توپ را به ایشان کیشان زد و داور زمان کمی را برای بالا بردن انگشت خود تلف کرد. ساها قانع نشد و پس از بحث طولانی با شوبمن گیل، علامت داد تا بررسی شود. با این حال، تایمر DRS تکمیل شد، اما داور تصمیم گرفت با درخواست batsman برود و درخواست بررسی کرد.

این بازبینی به نفع توپ‌زن بود، اما توییتر از اقدام داور راضی نبود.

گجرات تایتانز یک عملکرد بالینی برای پیشی گرفتن از هندی‌های بمبئی با 55 ران در یک مسابقه IPL کاملاً یک‌طرفه در روز سه‌شنبه ارائه کرد. یک هدف سفت 208 تعیین کنید، MI در 152 برای 9 متوقف شد. MI شروعی را که دوست داشت نداشت و در 29 سالگی برای از دست دادن ویکت کاپیتان روهیت شارما در شش اور تلاش می کرد، تیم به طرز بدی در استفاده از پاورپلی شکست خورد. روهیت در حالی که تلاش می‌کرد تا توپ را از آن طرف بازی کند، به یک برتری دست یافت و در اور دوم به بازیکن مقابل خود یعنی هاردیک پاندیا ضربه برگشت داد.

بعد از اینکه دریان‌ها کارشان را انجام دادند، رشید خان، ستاره‌دار پا به میدان آمد و اولین بازی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای را انجام داد.

MI موفق شد در اور هفتم 13 ران به ثمر برساند، قبل از اینکه رشید به ماندن پر زحمت ایشان کیشان در میانه راه پایان دهد. ایشان در 13 ران خود 21 توپ مصرف کرد.

پست های جدید  Knight Riders XI در مقابل SunRisers Hyderabad، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا Litton Das اولین حضور خود را خواهد داشت؟

سه توپ بعد، رشید تیلاک ورما را در جلوی ویکت گیر انداخت تا در اوور هشتم، MI را در 45 برای سه به عقب برگرداند.

از آنجا، برنده پنج بار MI نتوانست به اندازه کافی برای به چالش کشیدن مدافع عنوان قهرمانی انجام دهد.

پس از یک بازی فراموش نشدنی با توپ که در آن 39 ران در دو اور شکست خورد، کامرون گرین با 33 توپ از 26 توپ وارد دروازه شد، در حالی که سوریاکومار یاداو 23 توپ از 12 توپ را به ثمر رساند. نهال وادهرا تنها در 21 تحویل به 40 رسید، اما تلاش آنها فقط امر اجتناب ناپذیر را به تاخیر انداخت.

علاوه بر 27/2 رشید در چهار اور، نور احمد، دیگر اسپیننر از افغانستان، با ارقام چشمگیر 37/3 سهمیه کامل اورهای خود را به پایان رساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله