IPL 2023: آنوشکا شارما بوسه های پرنده را از ایستاده می فرستد در حالی که ویرات کوهلی رکورد تن را به صدا در می آورد. تماشا کردن

ویرات کوهلی روز یکشنبه با گلزنی ستاره رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) رکورد قرن هفتم را به ثمر رساند. کوهلی در برابر گجرات تایتانز در فرم فوق‌العاده‌ای به نظر می‌رسید و به لطف ضربه حیرت‌انگیز خود، از کریس گیل پیشی گرفت و تبدیل به بت‌زن با بیشترین تعداد قرن در مسابقات شد. اینینگ کوهلی با 13 مرز و یک 6 مرز بزرگ تزئین شده بود، زیرا او تقریباً بر تمام بول داران GT تسلط داشت و در این روند، او توانست طرف خود را به یک مجموع رقابتی برساند. انوشکا شارما بازیگر بالیوود و همسر کوهلی برای این مسابقه در ورزشگاه ام چیناسوامی حضور داشت و پس از رسیدن او به این شاهکار، بوسه های پرنده ای برای او فرستاد.

کوهلی تکاور تنها بود، زیرا دومین قرن متوالی او رویال چلنجرز بنگلور را در بازی نهایی لیگ IPL مقابل گجرات تایتانز به 197 برای پنج نفر رساند.

در حالی که خدایان باران در طول روز تهدید به خراب کردن برنامه های پلی آف RCB می کردند، مسابقه ای که با نیم ساعت تاخیر آغاز شد، کوهلی (101 توپ از 61 توپ خارج نشد) آواتار سال 2016 خود را بازگرداند. او در طول ضربه‌اش که 13 چهار و شش داشت، تمام آس‌ها را نگه داشت.

اینینگ‌های او در شرایطی که هیچ‌کدام از ضربات RCB دیگر حتی نمی‌توانستند به عدد 30 برسند بسیار ارزشمند بود و درست مانند روزهای خوب گذشته، “King Kohli” با بازی با خط، طول و ذهن بول‌بازان، روایت را تنظیم کرد.

پست های جدید  7 تا از بهترین کولر گازی برای مناطق گرمسیر

این هفتمین صد IPL او است و او اکنون از کریس گیل پیشی گرفته و به عنوان بهترین بازیکن با بیشترین تعداد تن مسابقات پیشی گرفته است.

با در نظر گرفتن این که استادیوم چیناسوامی برای زدن کمربند معروف است، مجموع نهایی، اگرچه به اندازه کافی رقابتی است، هنوز هم می تواند حدود 10 ران پایین تر از حد باشد.

کوهلی و کاپیتان فاف دو پلسیس (28) شروعی بی‌نظیر داشتند، با انبوهی از مرزها در برابر محمد شامی (1/39 در 4 اور) و یاش دیال که از قبل پریشان بود در پاورپلی.

آنها برای 9 مرز اعزام شدند که هاردیک پاندیا را بر آن داشت تا به سرعت سلاح اصلی خود، رشید خان (1/24 در 4 اور) را فشار دهد تا جریان دویدن ها را متوقف کند.

پس از واگذاری 62 دوش در 6 اور پاورپلی، رشید و “تصویر آینه دست چپ” نور احمد (2/39 در 4 اور) امتیاز را مهار کردند.

نور دو پلسیس را در حالی که سعی داشت به طرز عجیبی به داخل او ضربه بزند اخراج کرد. لبه به پدهای Wriddhiman Saha برخورد کرد و به سمت Rahul Tewatia حرکت کرد تا یک شکار آسان را تکمیل کند.

گلن ماکسول خوب شروع کرد، اما رشید توپی را زد که سریع و پر بود و فقط به اندازه‌ای شکست خورد که دفاع از ضربه را شکست.

زمانی بدتر شد که نور ماهیپال لومرور را با یکی از آن‌ها به سمت دیگر کشاند و ساها با ظرافتی که سال‌هاست با او همراه است، یک پایش را کامل کرد.

با این حال، مایکل بریسول (26) با توپ های آهسته تر موهیت شارما که در این موقعیت خوب کار نکرد، کمی فشار را از کوهلی در انتهای دیگر برداشت.

پست های جدید  ژوزه مورینیو با بازگشت هواداران به لیگ برتر به دنبال تمدید آرسنال هگز است

در سه اور اول او، او هفت چهار ضربه خورد و این شامی بود که قبل از اینکه بتواند آسیب بیشتری وارد کند، بریسول را گرفت و دیال بالاخره چیزی برای او پیش آمد که فصل غم انگیز دینش کارتیک بدتر شد.

اما کهلی به مبارزه ادامه داد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله