IPL 2023، RCB vs GT Live Score: باران در بنگالورو متوقف می شود اما تهدید همچنان پیش از مسابقه RCB vs GT وجود دارد

به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده RCB vs GT: رویال چلنجرز بنگلور امشب به مصاف گجرات تایتان می‌رود.© BCCI

RCB vs GT Live Score، IPL 2023: رویال چلنجرز بنگلور آخرین بازی خود در لیگ IPL 2023 را برابر گجرات تایتانز در استادیوم ام چیناسوامی در بنگالورو برگزار می کند. RCB می داند که دقیقاً چه چیزی از آنها برای واجد شرایط شدن در پلی آف، زمانی که آنها با GT برتر جدول روبرو می شوند، مورد نیاز است. تهدید باران در سراسر بازی وجود دارد و ممکن است جشن RCB را خراب کند زیرا GT قبلاً برای پلی آف واجد شرایط شده است. RCB که در حال حاضر در جایگاه چهارم قرار دارد، نسبت به هندی‌های بمبئی (-0.128) که در اولین بازی یکشنبه مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد و راجستان رویالز قرار گرفته‌اند، دارای نرخ خالص بهتری (NRR) 0.180 است. (کارت امتیاز زنده | جدول امتیازات IPL)

در اینجا امتیاز زنده و به‌روزرسانی‌های مسابقه IPL 2023 بین RCB و GT، مستقیماً از بنگالورو آمده است:

  • 17:19 (IST)

    RCB vs GT Live: باران در چیناسوامی متوقف شد

    فقط اگر نمی دانید، Bengaluru – محل برگزاری بازی – امروز بارندگی زیادی داشت، اما در حال حاضر باران متوقف شده است. آسمان آنطور که یک طرفدار کریکت می خواهد صاف نیست، اما مطمئناً وضعیت بهتر شده است.

  • 17:02 (IST)

    خوش آمدید بچه ها

    سلام به همه، به وبلاگ زنده مسابقه نهایی لیگ IPL 2023 خوش آمدید. رویال چلنجرز بنگلور امشب در ورزشگاه ام چیناسوامی به مصاف گجرات تایتانز می رود. برای همه به‌روزرسانی‌های زنده در ارتباط بمانید.