IPL 2023، MI در مقابل RR: سرخپوستان بمبئی که اشتباه می کنند، مراقب قدرت خفاشی راجستان رویالز هستند

هندی‌های بمبئی که اشتباه می‌کنند باید «بازی A» خود را به نمایش بیاورند تا در دیدار روز یکشنبه این دو تیم در لیگ برتر هند، جلوی جفت‌بازی راجستان رویالز را بگیرند. RR در حال حاضر با عملکردهای باورنکردنی در بالای جدول قرار دارد – برای مثال مسیریابی یک طرفه آنها از Chennai Super Kings. تیم تحت رهبری سانو سامسون علیرغم باخت در دو بازی از سه بازی اخیر خود، در فرم اولیه خود قرار دارد و در همه بخش ها عملکرد خوبی دارد. از سوی دیگر، نگرانی های جدی برای MI وجود دارد، به خصوص بولینگ مرگ آنها، که مسئول دو شکست اخیر آنها در بازی های پرگل بود.

بولرهای MI 96 ران در 30 توپ اخیر انجام دادند تا به پادشاهان پنجاب اجازه دهند تا با مسابقه اینجا در ورزشگاه وانکهد آخر هفته گذشته فرار کنند.

اگر این کافی نبود، MI 70 ران از 24 توپ آخر مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز دریافت کرد.

MI به بالاترین سطح خود نیاز بیشتری دارد، اما وظیفه یکشنبه شب ایجاد یک جبهه متحد خواهد بود، با توجه به اینکه ضربات RR به اندازه کافی سازگار بوده است.

به ویژه، روهیت شارما، ایشان کیشان و سوریاکومار یاداو باید برای کمک به MI در احیای کمپین خود شلیک کنند.

تیم بمبئی در قعر جدول قرار دارد و در حال حاضر پس از نیمه اول مسابقات در رده هشتم جدول امتیازی قرار دارد.

در بخش بولینگ، باید دید که آیا جوفرا آرچر برای مسابقه مقابل تیم سابق خود راجستان حاضر می شود یا خیر.

پیسر انگلیسی، به دور از آمادگی 100 درصدی، زمان بیشتری را صرف بهبودی از مشکلات آرنج خود در این فصل و بیماری کرده است که به دلیل آن مسابقه مقابل گجرات تایتانز را از دست داد.

افرادی مانند جیسون بهرندورف، رایلی مردیث و آرجون تندولکار گران قیمت بوده اند.

از سوی دیگر، RR به دنبال استفاده حداکثری از ضعف های MI است. RR در صف ضربات خود از قدرت شلیک برخوردار است تا در مجموع حدود 200 تا را در سطحی که برای ضربه زدن مناسب است جمع آوری کند.

RR جفت مطمئنی از Jos Buttler و Yashasvi Jaiswal را در بالا دارد و در وسط آن ها افرادی مانند Sanju Samson، Devdutt Padikkal، Shimron Hetmyer و پس از Dhruv Jurel را دارند.

ژورل بدون کلاه راست دست یکی از یافته های این فصل برای رویالز بوده است، زیرا او به طور مداوم دوش های سریع انجام داده است.

بزرگترین نقطه قوت RR در واحد بولینگ بدون شک دوتایی اسپین یوزوندرا چاهال و راویچاندران اشوین است که تا کنون 23 ویکت را در 8 مسابقه به دست آورده اند.

ترنت بولت پرتاب کننده سریع بازوی چپ در شروع اینینگ ها چشمگیر به نظر می رسد و با 9 ویکت در شش بازی، کیوی یکی از بهترین سلاح های RR است.

تیم‌ها (از): سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، دیوالد برویس، تیلاک ورما، ایشان کیشان (هفته‌انه)، تریستان استابس، ویشنو وینود، کامرون گرین، آرجون تندولکار، راماندیپ سینگ، شمس مولانی، رایلی مردیث نهال وادهرا، هریتیک شوکین، ارشد خان، دوان یانسن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، راگاو گویال، جوفرا آرچر، جیسون بهرندورف، آکاش مادوال.

راجستان رویالز: جاس باتلر، یاشاسوی جیسوال، سانجو سامسون (جنبش و هفته)، دروو جورل، ریان پاراگ، شیمرون هتمایر، آر اشوین، جیسون هولدر، ترنت بولت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال، ناودیپ ساینی، ام اشوین، کی‌ام آسفا، کی سی کاری دونوان فریرا، دودوت پادیکال، ابی مک کوی، جو روت، کولدیپ سن، آکاش واشیست، کولدیپ یاداو، آدام زامپا، عبدالباسیث.

مسابقه ساعت 19:30 IST شروع می شود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله