“I’m Gonna Hit you for a Six”: شوبمن گیل گپ با ستاره SRH را فاش می کند

شوبمن گیل اولین تن IPL خود را مقابل SRH به ثمر رساند© BCCI/Sportzpics

بازیکن برتر مسابقه در بازی مقابل سان رایزرز حیدرآباد، ضربه زننده تایتان گجرات، شوبمن گیل، فاش کرد که زدن شش ضربه به توپ آبیشک شارما برای او خوشایندترین چیز در تمام اینینگ ها بوده است. قرن شوبمن گیل و عملکرد چشمگیر محمد شامی با توپ، پیروزی 34 ران گجرات تایتانز را در برابر سانرایزرز حیدرآباد در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی رقم زد.

شوبمن در ارائه پس از بازی گفت: “شش از آبیشک شارما خوشایندترین چیز برای من بود. به او گفتم که اگر به من کاسه بزنی، تو را برای شش ضربه می زنم.”

شوبمن و آبیشک بخشی از تیم قهرمان جام جهانی زیر 19 سال 2018 بودند. آنها همچنین با هم برای پنجاب در کریکت درجه یک بازی کردند.

شوبمن همچنین گفت که او اولین قرن خود را در برابر تیمی که برای اولین بار برای IPL بازی کرده بود شکست داده است، بنابراین زندگی یک دایره کامل را طی کرده است.

“من اولین بازی خود در IPL را در مقابل SRH انجام دادم و صدها نفر اولم را مقابل آنها به دست آوردم، بنابراین زندگی یک دایره کامل را طی کرده است. امیدوارم موارد دیگر در راه باشند. همه چیز مربوط به بولرها و موقعیت است و من زیاد روی آخرین بازی هایم تمرکز نمی کنم. شوبمن افزود: تمرکز بر وضعیت پیش رو مهم است.

قرن شوبمن گیل و عملکرد چشمگیر محمد شامی با توپ، پیروزی 34 ران گجرات تایتانز را در برابر سانرایزرز حیدرآباد در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی رقم زد.

با این برد، گجرات تایتانز اولین باری شد که به پلی آف راه یافت. آنها با 9 برد و 4 باخت 18 امتیاز در جدول دارند. در حالی که SRH با هشت امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد. آنها چهار بازی را بردند و در هشت مسابقه شکست خوردند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله