“Hurling Abuse On My…”: India Pacer پس از اینکه ترول ها ستاره را به انتقاد از محمد سراج متهم کردند، واکنش نشان داد

محمد سراج، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، در جریان بازی تیمش در IPL 2023 مقابل دهلی کپیتالز در روز شنبه کاملاً متحرک بود. او در جریان تعقیب و گریز تیم، با فیل سالت، ویکت بان دهلی کپیتالز درگیر شد. نمک برای سه مرز روی یورتمه سواری به سراج زد که دو تای آنها تمام مسافت را طی کردند. در تلافی، سراج یک تحویل کوتاه به نمک زد که خفاش را به سمت آن پرتاب کرد، فقط برای اینکه داور آن را پهن نامید.

سراج از این تصمیم راضی نبود زیرا به سالت نزدیک شد و به ستاره انگلیس لقمه داد. کاپیتان دی سی دیوید وارنر مداخله کرد، اما سراج نیز همین رفتار را با او کرد. همچنین دیده شد که ضربان‌دار حرکاتی انجام می‌دهد و از نمک می‌خواهد ساکت بماند.

در جریان این مسابقه، شیخا پاندی، ستاره تیم زنان هند، در توییتی نوشت: “فحش دادن به کسی کمک نمی کند هیچ بازی را برد! #فقط گفتن”

پاندی که بخشی از تیم هند در جام جهانی 2023 T20 بود و همچنین در افتتاحیه لیگ برتر زنان برای پایتخت دهلی بازی کرد، از هیچ بازیکن کریکت نامی نبرد. اما برخی از کاربران شبکه های اجتماعی این بیانیه را حمله به سراج تلقی کردند.

حالا پاندی در توییتی جداگانه گفته است که از سراج ترسیده است و سپس با قاطعیت به همه ترول ها پاسخ داد.

“من همیشه از بولینگ محمد سراج وحشت داشتم. آنچه او در حرفه خود تاکنون به دست آورده است باورنکردنی، الهام بخش و غیرقابل مقایسه است. بنابراین مردمی که واقعاً تلاش می کنند طوری جلوه دهند که گویی من چیز دیگری را بیان کرده ام، لطفا مکالمات خود را به جای دیگری ببرید.” ” او نوشت.

“همچنین، اگر فکر می کنید پرتاب سوء استفاده به TL من یا شخص دیگری به شما کمک می کند تا نقطه نظر خود را متوجه شوید، لطفاً به این کار ادامه دهید. من می توانم از جانب خودم صحبت کنم، اینطور نیست.

“پس من دارم به آشپزخانه می روم تا ظرف ها را بشویم، بابا دستم را در تهیه شام ​​به من می دهد.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله