Height Of Fandom با ورود مرد به زمین Lucknow برای لمس پاهای Virat Kohli، مسابقه IPL 2023 را متوقف می کند. تماشا کردن

ویرات کوهلی طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. به لطف شاهکارهای بسیار او برای تیم کریکت هند و رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در لیگ برتر هند (IPL) 2023، او اغلب در مرکز توجه قرار دارد. هر جا که می رود، همیشه دنبالش می کنند، حتی اگر این بدان معنا باشد که او در حال بازی کریکت است. همین اتفاق در روز دوشنبه در جریان بازی IPL 2023 بین Lucknow Super Giants و RCB در Lucknow رخ داد. در اینینگ دوم بازی، با تعقیب LSG یک هدف 127 ران، RCB مبارزه شجاعانه ای انجام داد. در جریان تعقیب و گریز LSG، مردی وارد زمین شد و پای ویرات کهلی را لمس کرد و حتی او را در آغوش گرفت. کاپیتان سابق هند به درستی متعهد شد و هیچ ناامیدی نشان نداد. به دلیل این حادثه، بازی در اواسط راه متوقف شد.

تماشا کنید: Heights Of Fandom As Man Touches Feet Virat Kohli در طول بازی IPL

در صحبت کردن در مورد بازی، Lucknow Super Giants یک نمایش بولینگ خوب ارائه کرد تا رویال چلنجرز بنگلور را به امتیاز کمتر از 126 برای 9 در یک مسابقه لیگ برتر هند محدود کند. RCB با انتخاب خفاش، علیرغم اینکه دو نفر افتتاحیه کاپیتان Faf du Plessis و Virat Kohli یک شراکت 62 ران داشتند، هرگز در مسابقات خود شتابی نداشت.

دو چرخه راوی بیشنوی (2/21) و کهنه کار آمیت میشرا (2/21) با توپ در اوورهای میانی خوش درخشیدند تا نرخ گلزنی RCB را بررسی کنند.

LSG در آخرین تحویل اور دوم ضربه بزرگی متحمل شد، زمانی که کاپیتان KL Rahul عضله ران راست خود را در حالی که یک توپ را به سمت مرز پوشش اضافی تعقیب می کرد، کشید.

راهول نتوانست مرز را متوقف کند، به نظر درد زیادی داشت و لنگان از زمین خارج شد. در غیاب او، Krunal Pandya هدایت تیم را بر عهده داشت.

دو نفره دو پلسیس و کوهلی یک شروع خوب دیگر به RCB دادند و 62 دوش را در 9 اور دوختند. هر دو بازکننده نتوانستند به راه بیفتند اما یک سکو را برای بقیه ضربه‌ها فراهم کردند تا RCB را به یک امتیاز مناسب برسانند.

کوهلی به بهترین شکل خود نگاه نکرد زیرا او در طول ضربه 30 توپی خود با 31 ران تنها سه مرز را مدیریت کرد و سپس توسط نیکلاس پوران در بولینگ بیشنوی متوقف شد.

مرد جدید در آنوج راوات زیاد دوام نیاورد چون در بولینگ کریشناپا گاوتام به کایل مایرز شکار کرد. گلن ماکسول، مرد خطرساز، بدون ایجاد مزاحمت برای گلزنان، LBW را به بیشنوی رساند.

پس از شراکت اولیه بین دو پلسیس و کوهلی، بولرهای LSG به طرز درخشانی بازی را عقب کشیدند. این دیدار در اوور شانزدهم به دلیل نم نم باران مداوم متوقف شد.

در حالی که دو پلسیس عمیقاً ضربه می زد، هرگز در ضربات خود به شتاب مورد نظر نرسید و برای یافتن مرزها و شش ها تلاش کرد، که عموماً به آن معروف است و در نهایت توسط میشا در اوور هفدهم اخراج شد، در حالی که آفریقای جنوبی تلاش می کرد تا شکستن را بشکند. غل و زنجیر.

پس از آن، دینش کارتیک (16 از 11) تمام تلاش خود را برای بالابردن آنت کرد اما کافی نبود. در انتها، نوین الحق، پرتاب کننده سریع افغان، دو ویکت را در دو تحویل در اور بیستم به دست آورد تا با ارقام 3 در 30 به پایان برسد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله