“Have Seen Sachin, The player, Celebrate, Now…”: هم تیمی سابق هند از Tendulkar، The Father، پس از اولین ویکت IPL Arjun تعریف می کند.

هندی‌های بمبئی روز سه‌شنبه در ورزشگاه راجیو گاندی در IPL 2023 یک پیروزی حیاتی را در 14 ران مقابل سانرایزرز حیدرآباد به ثبت رساندند. MI در ابتدا امتیاز 192/5 را با کامرون گرین با امتیاز 64 از 40 تحویل (6×4، 2×6)، همراه با خروجی قوی از تیلاک ورما (37 دوش؛ 17b، 2×4، 4×6) و ایشان کیشان (38 دوش) به دست آورد. 31b، 3×4، 2×6). بازکننده مایانک آگاروال با 48 ران (41b، 4×4، 1×6) تعقیب SRH را رهبری کرد، اما سقوط منظم ویکت ها میزبان را در نهایت عقب انداخت. در همین حین، پیسر آرجون تندولکار اولین ویکت IPL خود را گرفت و از شر بوونشوار کومار خلاص شد، زیرا SRH به مدت 178 در 19.5 اوور حذف شد.

ویکت تندولکار دلیلی برای جشن در خانواده مشهور تندولکار خواهد بود.

“ما دیده ایم که ساچین تندولکار بازیکن را جشن می گیرد. حالا ساچین تندولکار پدر است که در حال جشن گرفتن است. این اتفاق بسیار مهمی برای افزایش اعتماد به نفس او بود. همه می گویند که او را در کاسه یورک ها دیده اند، یا همانطور که زاک بای گفت، او توپ را تاب داد اما اجرا کردن به روشی که در دومین مسابقه‌اش انجام داد، کار آسانی نیست. اگرچه او در مقابل بوونشوار کومار توپ زد، اما فکر می‌کنم او اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد.”

گرین در عین حال بهترین بازیکن مسابقه را دریافت کرد. پارتیو پاتل از استرالیایی به خاطر برآورده کردن انتظارات بالا تعریف کرد: “همه می‌دانند که او چه نوع بازیکنی است و امروز او قدرت را پشت ضربات خود قرار داده و در تمام زمین بازی می‌کند. اگر آنها بیرون از استامپ توپ می‌زدند، او به آن می‌رسید و ضربه می‌زد. اگر مستقیم می آمد، باید شوت های بیشتری می دیدیم. وقتی توپ کوتاه آمد، ضربات کششی او را دیدیم. روشی که مردم در مورد سطح بازیکن کامرون گرین صحبت می کنند، عملکرد امروز باعث می شود همه بدانند او کیست. چقدر او می تواند از اینجا بلند شود و ثابت کند که بسیار مهم خواهد بود.”

بمبئی پس از شروع فصل 0-2 سومین برد متوالی خود را کسب کرد. پاتل در مورد حرکتی که MI امیدوار است ایجاد کند صحبت کرد. “اگر یک تیم در یک یا دو بازی پیروز شود، آنها امیدوارند که این حرکت را تا آنجا که ممکن است افزایش دهند. مرحله ای وجود دارد که آنها یک یا دو بازی را می بازند، بنابراین اگر خوب بازی می کنید، به تلاش خود ادامه می دهید. تا جایی که ممکن است برنده بازی شوید.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله