GT vs CSK: Chennai Super Kings با پیروزی 15 ران بر گجرات تایتان ها وارد دهمین فینال IPL با رکورد افزایش یافت.

چنای سوپر کینگز غول‌های سرسخت گجرات را با 15 دوش روی سطح چسبنده رام کرد تا وارد دهمین فینال IPL خود در Chepauk در روز سه‌شنبه شود و ثبات قابل توجه خود را در مسابقات افزایش دهد. پس از اینکه هاردیک پاندیا تصمیم گرفت به کاسه بپردازد، CSK به خوبی توانست در یک زمین آهسته در مرحله مقدماتی 1 به 172 برای 7 برسد. با توجه به شرایط، معلوم شد که این بازی بسیار بیشتر از یک مجموع رقابتی بود زیرا گجرات تایتان‌ها یک روز تعطیلی نادر را داشتند که با 157 بازی در 20 اور به پایان رسید. رشید خان با 16 توپ 30 در پایان هواداران CSK را عصبی کرد اما این برای تایتان ها کافی نبود.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی یک ضربه دیگر برای دومین فینال متوالی در مرحله مقدماتی 2 در روز جمعه به دست خواهد آورد.

MS Dhoni، تاکتیک‌دان چیره دست CSK، بهترین استفاده را از مزیت خانگی برد تا چهار قهرمان دوره را در 14 دوره به دهمین فینال برساند. CSK در نسخه های 2016 و 2017 شرکت نکرد.

راویندرا جادجا (4-0-18-2) چرخاننده بازوی چپ، با طلسم درخشانی برای سوپر کینگز ستاره بازی را انجام داد و در طی آن ضربات حریف را خفه کرد تا انتقام شکستی را که در افتتاحیه مسابقات متحمل شد، بگیرد. متیشا پاتیرانا، ماهیش تیکشانا و دیپال چهار نیز هر کدام با دو ویکت به کار خود پایان دادند.

در تعقیب 173، GT Wriddhiman Saha (12) را در اور سوم از دست داد.

کاپیتان هاردیک پاندیا (8) نتوانست تاثیر زیادی در شماره سه بگذارد، و با اشتباه گرفتن تیکشانا برای جادجا، در آن نقطه یک شکار را به دست آورد.

کاپیتان تیم های اورهای محدود سریلانکا، داسون شاناکا (17) نیز نتوانست به خوبی پیش برود و جادجا با حرکت معکوس او در دستان تیکشانا قرار گرفت.

Jadeja با غلبه بر دیوید میلر خطرناک (4) کار را برای GT سخت تر کرد تا در اوور سیزدهم در 88 برای 4 حریف را ترک کند. زمانی که راهول تواتیا توسط تیکشانا به مدت 3 گلوله خورد، تیتان ها بیشتر لغزیدند.

پیش از این، ضربات سوپر کینگز در یک زمین آهسته زمان سختی را پشت سر گذاشتند زیرا قادر به افزایش سرعت نبودند.

Dhoni تنها 2 توپ برای 1 دوندگی خود دوام آورد، که باعث ناامیدی جمعیت شیپا چپاوک شد.

برای تیم میزبان، روتوراج گایکواد بهترین ضربه زننده بود که امتیاز فوق العاده 60 بر 44 را به ثمر رساند، در حالی که بقیه نتوانستند سهم قابل توجهی داشته باشند.

پیسر محمد شامی (2 به 28 در 4 اور) بهترین توپ گیر بود در حالی که موهیت شارما (2/31) نیز دو ویکت به دست آورد. رشید خان و نور احمد هر کدام یک ویکت را اسکالپ کردند و در اوورهای میانی به ضربات ضربه وارد کردند.

گایکواد شانس زیادی داشت وقتی که توسط شوبمن گیل از دارشان نالکنده گرفتار شد، فقط برای اینکه تحویل به عنوان بدون توپ اعلام شود. او از توپ های آزاد استفاده کرد و شوت های فوق العاده ای انجام داد. همان توپ بعدی بعد از اینکه مهلت گرفت، یک شش زد و از تحویل بعدی یک چهار زد.

گایکواد در قالب در برابر چرخش رشید خان و نور احمد، بول کاران کلیدی برای GT گرفتار نشد. او آزادانه در برابر تمام بول کاران گل زد و CSK را با 49 گل در پاورپلی شروع کرد.

به نظر می‌رسید که گایکواد پس از پیشی گرفتن از شریک افتتاحیه‌اش دوون کانوی، که نیم قرن دیگر با او به اشتراک گذاشته بود، کند شده است. او در تلاش برای سرعت بخشیدن به سرعت زمین افتاد، تا دیوید میلر را از موهیت شارما بگیرد. آجینکیا راهانه (17 از 10) قبل از اینکه تنها پوست سر نالکنده باشد، یک شش ضربه زد.

کانوی خود روان معمولی او نبود و در تمام مراحل با زمان بندی خود دست و پنجه نرم می کرد.

آمباتی رایودو (17 از 9) در طول دوره کوتاه خود از مرز 6000 IPL-run عبور کرد.

تیم میزبان به خوبی عمل کرد و در سه اور آخر 35 ران جمع آوری کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله