GT vs CSK، IPL 2023 Qualifier 1: رو در رو، نبردهای کلیدی، بازیکنانی که باید مراقب آنها باشید و همه چیزهایی که باید بدانید

چنای سوپر کینگز به رهبری ام اس دونی قرار است روز سه شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای در مسابقات مقدماتی 1 IPL 2023 به مصاف گجرات تایتانز برود. CSK چهار بار برنده عنوان قهرمانی شده است و در سال های 2010، 2011، 2018 و 2021 این جام را به دست آورده است. از سوی دیگر، هاردیک پاندیا و شرکت مدافع عنوان قهرمانی هستند. GT یکی از دو تیم اضافه شده به IPL در فصل 2022 بود. هر دو CSK و GT به دلیل قوام خود و داشتن برندگان ثابت مسابقات در اسلحه خانه خود شناخته شده اند. در IPL 2023، GT با 20 امتیاز در رده اول جدول قرار گرفت و CSK با 17 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

قبل از شروع مسابقه بین دو تیم، بیایید نگاهی دقیق به نبردهای بین دو تیم داشته باشیم.

رکورد رودررو:

جالب است بدانید که CSK هنوز موفق به کسب پیروزی بر GT نشده است. هر دو طرف سه بازی انجام داده اند و گجرات در همه آنها پیروز شده است. این مسابقات در پونه، بمبئی و احمدآباد برگزار شده است. در فصل جاری، GT در حالی که هدف 179 ران را تعقیب می کرد، CSK را با 5 ویکت شکست داد.

نبردهای کلیدی:

MS Dhoni vs Hardik Pandya

پیش از هر چیزی مبارزه سالم بین استراتژی های دو کاپیتان – ام اس دونی و هاردیک پاندیا – خواهد بود. یکی یک رهبر در کلاس جهانی است، در حالی که دیگری یک رهبر نوظهور است اما آینده امیدوار کننده ای در این نقش دارد. چه کسی از چه کسی پیشی می گیرد تماشای آن واقعاً جالب خواهد بود!

بازيكنان CSK در مقابل محمد شامي

بازکننده های CSK – روتوراج گایکواد و دوون کانوی – بهترین گلزنان این تیم بوده اند. در حالی که Gaikwad بیش از 500 ران به ثمر رسانده است، تعداد کانوی نزدیک به 600 است. با این حال، هر دو باتتر یک تهدید واقعی در محمد شامی ستاره GT هستند. این بازیکن سرعتی دست راست در گذشته بر گایکواد تسلط داشت، در حالی که او در این فصل مقابل کانوی توپ را عالی نشان داد.

دیپک چهار در مقابل شوبمن گیل

دیپاک چهار، پیسر CSK، سرانجام به بازی خود بازگشت و در چهار مسابقه اخیر 10 ویکت را انتخاب کرد. چرخش او در ابتدا باعث می شود که او در برخی مواقع در حین پاورپلی تقریباً غیرقابل بازی باشد. شوبمن گیل، بازکننده با فرم GT، می‌تواند با چالش سختی از سوی ستاره گام‌به‌گام مواجه شود، با یک MS Dhoni کهنه کار که توپ‌زن خود را از پشت کنده‌ها هدایت می‌کند.

بازیکنانی که باید مراقب آنها باشید:

شوبمن گیل – او به مسابقات Qualifier 1 سوار بر قرن‌ها پشت سر هم می‌آید. او در فرم داغ با 680 دوش با نرخ ضربه 152.47 است.

دوون کانوی – او بهترین گلزن CSK در فصل جاری است. نرخ ضربه او (138.63) نیز چشمگیر بوده است.

محمد شامی – ضربان‌ساز بازوی راست، با 24 ویکت به نام خود، بلندترین ویکت‌گیر برای GT است. در همین حال، او اقتصاد چشمگیر 7.70 در فصل دارد.

رشید خان – جادوگر چرخش به گسترش جذابیت خود ادامه می دهد. فقط اگر بولینگ او نتوانست کسی را تحت تأثیر قرار دهد، باید با مهارت های ضربتی خود این کار را انجام داده باشد. لژی افغان نیز 24 ویکت در اختیار دارد.

MS Dhoni – کاپیتان افسانه‌ای همیشه حیرت‌انگیز همه چشم‌ها در زمین است. فصلی که در حال انجام است، فصل خوبی برای Dhoni بوده است، زیرا او در پایان های قوی CSK نقش داشته است. در این میان، تاکتیک های او به عنوان کاپیتان یکی از عوامل بزرگ موفقیت CSK در طول سال هاست.

بازی کی شروع میشه: ساعت 7 بعد از ظهر (پرتاب)، شروع بازی ساعت 19:30

موضوعات ذکر شده در این مقاله