Gautam Gambhir در درمان بحرانی مادرشوهر اسپینر هند کمک می کند. توییتر تشویق می کند

تصویر فایل Gautam Gambhir© PTI

گوتام گامبیر، مربی سابق تیم هند و مربی سوپر غول‌های لاکنو، اخیراً پس از درگیری با ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، مورد بحث قرار گرفت. هر دو بازیکن به خاطر رفتارشان با واکنش شدید هواداران و کارشناسان مواجه شدند. با این حال، Gambhir به اخبار بازگشته است، اما این بار به دلایل خوب. اخیراً، راهول شارما، اسپینر سابق هندی، از گامبیر برای کمک به او در جریان عمل جراحی خونریزی مغزی مادرشوهر در ماه گذشته تشکر کرد.

راهول در توییتر خود تصاویری به همراه همسر و مادرشوهرش منتشر کرد که در آن نوشته بود: “ماه گذشته خیلی سخت بود. مادرشوهرم خونریزی مغزی داشت. حالش وخیم بود. با تشکر. تو گوتام گامبیر پاجی و (PAGaurav Arora او) که در چنین شرایط سختی به من کمک کرد و او بهترین متخصص مغز و اعصاب و بیمارستان را در مدت کوتاهی فراهم کرد. عمل جراحی با موفقیت انجام شد.”

اکنون او کاملاً خوب است و از بیمارستان گانگارام و کارکنان آنها برای مراقبت عالی تشکر می کنم. با تشکر ویژه از دکتر مانیش چو، درمان دلسوزانه شما معجزه آسا است.»

این ژست قهرمان دو دوره IPL، طوفان اینترنت را به خود جلب کرد و هواداران او را برای مهربانی اش تشویق کردند.

با صحبت در مورد راهول، این پاپ اسپینر اولین بازی ODI خود را برای هند در سال 2011 مقابل هند غربی انجام داد. او چهار مسابقه در ODI انجام داد و شش ویکت را اسکالپ کرد. او همچنین دو T20I بازی کرد و سه ویکت اسکالپ کرد.

به غیر از این، او 44 بازی IPL انجام داده است که در آنها 40 ویکت با بهترین ارقام 3/13 به دست آورده است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله